“Жіночий інклюзивний активізм. Інклюзивні громадські радники”: історії сильних і відданих жінок

У цьому відео ви побачите історії сильних і відданих жінок, які змінюють свої громади, надаючи інклюзії реального сенсу. Почуйте особисті історії інклюзивних громадських радниць, які активно працюють ...

тренінг менеджер телефон

ГО "Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу"

У цьому відео ви побачите історії сильних і відданих жінок, які змінюють свої громади, надаючи інклюзії реального сенсу. Почуйте особисті історії інклюзивних громадських радниць, які активно працюють над покращенням життя у своїх громадах та власними діями демонструють втілення в реальність філософії інклюзії. Дізнайтеся про ідеї INCSCHOOL та «Світу без обмежень» від їх учасників та побачте, як їхній досвід змінює громади.

В інклюзивних діях важливий кожний голос, а інклюзивний активізм стає реальністю завдяки жіночому лідерству та підтримці Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Дивіться відео зараз і надихайтеся на зміни разом з нами!

Відео створено громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього відео не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Алгоритм отримання компенсації за працевлаштування переселенців: інформація для роботодавців

Поради психолога щодо роботи сімейних лікарів з ветеранами

Гайд для ВПО “Юридичний супровід вирішення житлових питань ВПО”

Теоретичний гайд: як заповнити грантову заявку

Політика згуртованості: ЄС та Україна. Аналітична записка

OSINT-розвідка у роботі журналістів/ок