Жінки та переміщення

Аналітичний звіт “Жінки та переміщення” за результатами кабінетного та польового досліджень стану дотримання прав жінок з числа ВПО в Україні та загальної оцінки викликів, з якими ці жінки ...

Додано:
Mariya Yasenovska

photo5456495567631919951

Mariya Yasenovska

Аналітичний звіт “Жінки та переміщення” за результатами кабінетного та польового досліджень стану дотримання прав жінок з числа ВПО в Україні та загальної оцінки викликів, з якими ці жінки стикаються.

Аналітичний звіт містить моніторинг судових рішень по справах, пов’язаних із ВПО з урахуванням ґендерного аспекту, аналіз державних та місцевих програм, щодо представленості в них конкретних кроків на підтримку жінок-ВПО та їх потреб, огляд досліджень міжнародних та місцевих організацій в означеній сфері, результати польового дослідження та інтерв’ю із жінками-ВПО та організаціями, що надають гуманітарну допомогу в Луганській та Донецькій областях. Дослідження охоплює проблематику вимушеної міграції жінок як у межах одного населеного пункту, так і переміщення з непідконтрольної території.

Дослідження проведено експертами та волонтерами Харківської обласної фкндації “Громадська Альтернатива” у співпраці з некомерційною організацією DRA в рамках діяльності Робочої групи щодо жіночих та ґендерних реалій на території ОБСЄ Міжнародної платформи “Громадянська солідарність”, а саме – проекту «Strengthening Civil Society Cooperation in the OSCE Region in Regards to Security, Human Rights, Conflict Resolution and Gender Equality», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина[1].

Авторки Олена Уварова, Марія Ясеновська, Вікторія Бабій.

Дослідження українською мовою
https://drive.google.com/drive/folders/1s7_VrvDkjSN6N2VxUOCetcWQFh0S6J94
Дослідження англійською мовою
https://drive.google.com/drive/folders/1s7_VrvDkjSN6N2VxUOCetcWQFh0S6J94

 

[1] Думки у тексті даного звіту можуть не відображати офіційну позицію Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Настільна книга голови об’єднаної громади (Посібник)

Як держава підтримує розвиток територій у 2019 році - посібник від експертів

Особисті і майнові права подружжя. Що потрібно знати

Договір купівлі-продажу майна. Що потрібно знати

Зміст, принципи та мета реформи з децентралізації: посібник для суддів

“НДО-Інформ” №1 (57), 2019