Збірка “Самоорганізація в українських громадах: історії успіху”

Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення презентує своє нове видання! Збірка має назву «Самоорганізація в українських громадах: історії успіху».  Збірка містить кілька успішних та, ...

Bezyimyannyiy

Катя Златина

Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення презентує своє нове видання! Збірка має назву «Самоорганізація в українських громадах: історії успіху». 

Збірка містить кілька успішних та, як нам здалося, цікавих прикладів самоорганізації мешканців міст, сіл та містечок України. Це реальні історії про досягнення небайдужих людей, які зрозуміли, що їхня доля – в їхніх руках. Вони повірили у свої сили і разом із своїми однодумцями почали змінювати своє життя і життя своїх громад на краще.

Звичайно, ці факти складають лише невеличку частину добрих практик громадської участі у місцевому розвитку, які на сьогодні є в нашій країні. Будемо вдячні усім, хто поділиться із нами інформацією про свої досягнення. Аби корисний досвід кожного перетворився у безцінне надбання усіх.

Зараз йде реформа місцевого самоврядування, в основу якої покладено децентралізацію та добровільне об’єднання територіальних громад. За цих умов, коли влада і відповідальність переміщується згори вниз – на рівень громад, особливого значення набуває здатність людей усвідомити цю відповідальність і гідно впоратись із вирішенням існуючих проблем.

Сподіваємось, що матеріали цієї брошури стануть у нагоді місцевим активістам, а також представникам органів місцевого самоврядування та соціально відповідальним підприємцям, які мають спільно братись за комплексний розвиток своїх громад.

Ми віримо у високий творчий потенціал громадян України і впевнені, що процеси оновлення українського суспільства, які були розпочаті Революцією гідності, отримають продовження в кожному селі, селищі, місті, перетворюючи їх на місця, де хочеться жити.

Брошура видана за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Посилення ролі громадськості в реалізації адміністративно-територіальної реформи в Україні». Зміст брошури є винятковою відповідальністю авторів та не обов’язково відображає погляди Міжнародного фонду «Відродження».

Завантажити збірку в форматі pdf


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Волонтерство: що каже законодавство людям, які хочуть бути волонтерами і організаціям, які залучають волонтерів?

Підліткам про важливе

Методична розробка тренінгових занять Просвітницька програма Майстерня майбутнього

Результати моніторингу ефективності реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні

Одеський КВУ підготував пам’ятку для місцевих депутатів щодо врегулювання конфлікту інтересів

Огляд подій в червні 2018 року на ОТДЛО