Збірка “Історії успіху реформ”

129  локальних історій з 12 областей України увійшли до підсумкової збірки «Історії успіху реформ», яку випустив Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми ЄС ...

rfrBook

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

129  локальних історій з 12 областей України увійшли до підсумкової збірки «Історії успіху реформ», яку випустив Інститут економічних досліджень та політичних консультацій в рамках Програми ЄС «Просування реформ в регіони».

Історії зібрали грантисти проекту у 2019 році завдяки польовим дослідженням у дванадцяти областях України. 

Головні герої збірки – це громади, підприємства та звичні українці, які досягли успіху завдяки проєвропейським змінам в Україні. У збірці ви знайдете історії про локальні проекти альтернативної енергетики, енергозбереження, освітніх програм, експорту органічної продукції до ЄС, та безліч історій успішної децентралізації. Це історії різні за масштабом – від відвернення екологічної катастрофи (див.історію Наталинської ОТГ на Харківщині) до відкриття фітнес-бібліотеки в селі (див. історію Моринської ОТГ на Черкащині). Всіх їх об’єднує те, що вони б не відбулися без проєвропейських реформ. 

У збірці також йдеться про боротьбу з корупцією, ґендерну політику, держзакупівлі, культуру, медреформу, ОСББ, туризм тощо.

Авторами історій успіху є: ГО «Разом до громадянського суспільства», ГО «Інститут регіонального розвитку», ГО «Центр стратегічного розвитку та реформ», Спілка підприємців «Стіна», ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», ГО «Бюро розвитку, інновацій та технологій», благодійний фонд «Воля», Люстраційна антикорупційна рада Придніпров’я, ГО «Слобідський край» та телерадіокомпанія «Сфера ТВ».

Завантажити збірку можна на сайті ІЕД.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади