Заробляти та реалізувати себе. Історії випускників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

Здається, тільки вчора ми вітали учасників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» зі стартом навчання — а вже час готувати сертифікати для нового випуску.За майже три місяці навчання ...

Додано:
socacademy

28.07

socacademy

Здається, тільки вчора ми вітали учасників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» зі стартом навчання — а вже час готувати сертифікати для нового випуску.

За майже три місяці навчання академівці встигли чимало: дізнались про основи соціального підприємництва, сформували бізнес-модель свого підприємства, ціннісну пропозицію та MVP.

Про те, як новостворені соціальні підприємства планують змінювати ситуацію з інклюзією в країні, нам розповіли самі академівці.

Галина Яджак працює у філіалі Благодійного фонду «Карітас» у Дрогобичі. При фонді є центр «Дивовижні долоні», який дає роботу людям з інвалідністю та допомагає адаптуватись до життя в суспільстві. Вихованці центру вишивають бісером чудові картини. Але через високу ціну та невелику кількість потенційних покупців ці роботи не дуже добре продавалися.

«Коли я прийшла навчатись до Української соціальної академії, я не знала, що таке соціальне підприємництво — а тепер отримала необхідні знання для старту соціального бізнесу», — розповідає випускниця. Під час навчання Галина вирішила змінити продукт — щоби працівники центру замість картин вишивали речі, які краще продаються — сумки, одяг та ін. А зароблені кошти випускниця планує спрямовувати на допомогу людям з інвалідністю та розвиток центру.

Наталія Шишолік — голова громадської організації «Довіра», яка допомагає людям з інвалідністю. Випускниця програми «Соціальне підприємництво: інклюзія» живе в смт Маневичі у Волинській області та прагне створити швейну майстерню для людей з інвалідністю. «Думаю, ми почнемо з ремонту одягу — а згодом почнемо шити дитячі речі», — розповідає Наталя. А в перспективних планах у засновниці підприємства — вийти на новий рівень виробництва та знайти точки для оптового збуту.

Вікторія Ануфрієва прагне допомагати дітям з інвалідністю підготуватись до дорослого життя. Для цього вона вирішила заснувати підприємство, яке вирощуватиме зелень на продаж — та реалізувати її серед місцевого населення. Також у планах у підприємиці створювати крафтову пасту на основі соку вирощених рослин.

Зараз інклюзивне підприємство отримало приміщення — а його засновники розпочали ремонт. «Прийшовши навчатись, я хотіла отримати знання у сфері бізнесу. І під час навчання я дізналась багато нового — програма чудово побудована», — коментує Вікторія.

Якщо вас надихнули історії наших випускників, запрошуємо реєструватися на програми, які стартують в Українській соціальній академії:

7 серпня — Старт програми «Акселератор соціального підприємництва»

Програма інтенсивного розвитку бізнесу для соціальних стартапів та діючих соціальних підприємств. Мета програми — допомогти учасникам удосконалити свої продукти та послуги, прокачати бізнес і підприємницькі компетенції та масштабуватись. Учасники також зможуть взяти участь у конкурсі інвестицій на розвиток власного соціального бізнесу.

Детальніше про програму

3 вересня — Старт програми «Менеджмент соціальних інновацій»

Навчальна програма з організаційного розвитку та соціального підприємництва для керівників громадських та благодійних організацій, які прагнуть одночасно досягти соціальної місії та фінансової стійкості організації.

Детальніше про програму

Українська соціальна академія навчить заробляти стабільно та вирішувати при цьому соціальну проблему.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Відновити, обміняти посвідчення водія можна онлайн з доставкою

Особливості стягнення аліментів за умов воєнного часу. Військовослужбовці - чи стягуються з них аліменти?

Як неурядові організації адаптувалися до пандемії і війни. Дослідження

Права українців за кордоном під час війни

Стратегія відновлення після вигорання

Презентація аналітичного звіту "Війна у цифровому вимірі" за серпень 2022 року