Як за декларацією виявити факти корупційних порушень та кому повідомити про це?

З метою викриття випадків корупції можливою (і важливою!) є участь громадськості у перевірці декларацій шляхом дослідження даних, зазначених у деклараціях (які мають бути у відкритому доступі), а ...

Додано:
kobzar

Декларация

kobzar

З метою викриття випадків корупції можливою (і важливою!) є участь громадськості у перевірці декларацій шляхом дослідження даних, зазначених у деклараціях (які мають бути у відкритому доступі), а також через зіставлення такої інформації із відомостями про стиль життя декларуючих осіб.

Тому фахівці Чугуївської правозахисної групи підготували інформаційний буклет «Як за декларацією виявити факти корупційних порушень та кому повідомити про це?», в якому описали алгоритм дій громадських активістів при аналізі декларацій, дали докладні поради, як перевірити відповідність стилю життя службовців рівню задекларованих доходів та навели контактну інформацію щодо органів, до яких необхідно звертатися у разі виявлення невідповідностей чи порушень у деклараціях:

Як за декларацією виявити факти корупційних порушень

Пам’ятку було підготовлено в рамках ініціативи «Громадськість проти корупції. Зменшення корупційних проявів на території Харківської області» в контексті Проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який реалізовується за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Зазначимо, що в підготовці публікації прийняли участь і експерти громадської «Мережі антикорупційних центрів».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Вибори 2020! Важливо знати кожному

Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик. Аналітичний звіт

Практичний посібник «Місцевий економічний розвиток: моделі, ресурси та інструменти фінансування»

Дослідження "Обізнаність співробітників ЗМІ щодо механізмів саморегулювання медіа, ставлення до цих механізмів"

Чи потрібен реєстр психологів, педагогів та лікарів, які залучатимуться під час кримінального провадження за участю дитини?

Використання інструментів локальної демократії в умовах карантину (звіт)