Як діяти локально? Про локальну діагностику для громадських організацій

Локальна діагностика – це саме той інструмент, який дозволяє з’ясувати, що ж насправді важливо для даної спільноти і над чим слід працювати перед тим, як ми активно долучимось до тих проектів, про ...

Screenshot_4

Громадський Простір

Локальна діагностика – це саме той інструмент, який дозволяє з’ясувати, що ж насправді важливо для даної спільноти і над чим слід працювати перед тим, як ми активно долучимось до тих проектів, про які мріяли, але які, однак, наразі неможливо здійснити через інші незадоволені потреби даної громади.

Публікація складається з чотирьох основних частин. Її відкривають дві частини, написані тренером та соціологом Магдаленою Тхужніцькою. Перша – це вступ до того, що ж це таке локальна діагностика, з чого вона складається, як до неї підготуватися і як її провести. Друга частина – це практичний інструментарій, тобто перелік методів, які ми можемо використати для здійснення нашої діагностики. Частина третя – це текст Людмили Роман з львівського Товариства Лева, в якому вона описала контекст проведення локальних діагностик в  Україні та власний досвід проведення тренінгів щодо проведення таких діагностик для українських активісток та активістів. Четверта частина – це  презентація діагностики з практичної сторони: приклади досліджень, проведених учасниками наших тренінгів восени 2019  року у Краматорську, Слов’янську, Бахмуті та Дружківці.

Публікація була створена в рамках проекту “Як діяти локально? Тренінг для активістів громадського сектора”, що реалізувався Асоціацією „Етнографічна Майстерня” імені Вітольда Диновського з Варшави, а також ГО «Вільна Хата», ГО «Платформа ініціатив Теплиця», ГО  «Нова Дружківка», ГО Асоціація «Відродження та розвиток».

Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в  регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Джерело 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області