Взаємодія різних суб’єктів надання соціальних послуг у громаді

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна запрошує Вас ознайомитись з галузевим модулем "Основи соціальних послуг".Пропонуємо до перегляду відео на ...

Додано:
Kvitka

pexels-photo-7877219

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна запрошує Вас ознайомитись з галузевим модулем “Основи соціальних послуг”.

Пропонуємо до перегляду відео на тему “Взаємодія різних суб’єктів надання соціальних послуг у громаді”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

У процесі організації та наданні соціальних послуг велику роль відіграє питання налагодження ефективної взаємодії між різними суб’єктами, які працюють на території громади, включення недержавних організацій в систему надання соціальних послуг як повноцінних партнерів.

У цьому відеоролику ви дізнаєтесь про функції та формат взаємодії різних суб’єктів, роль недержавних організацій в цьому процесі.

Ми поговоримо про те, яким чином недержавні організації залучаються до надання соціальних послуг у громаді, а також про успішні практики надання соціальних послуг саме недержавними організаціями

https://youtu.be/7DwN_2v1ECg

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді