Перший випуск інформаційно-аналітичного огляду екологічної та кліматичної політики та права ЄС

Шановні друзі! Ресурсно-аналітичний центр "Суспільство і довкілля" пропонує Вашій увазі перший випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ...

Додано:
Olga Khomyakova

EUpdate

Olga Khomyakova

Шановні друзі! Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” пропонує Вашій увазі перший випуск «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС».

Огляд охоплює новини з питань довкілля та зміни клімату в ЄС за травень 2017 року. Важливою подією місяця стала ратифікація ЄС Мінаматської конвенції про ртуть та прийняття нового регламенту про ртуть. Вийшли у світ звіт про якість води для купання в ЄС за результатами 2016 року, керівні принципи про торгівлю слоновою кісткою. Відбулися громадські консультації стосовно аграрної політики ЄС. Обговорювалися проблеми енергетичної та кліматичної політик ЄС.

Травень став місяцем, на який припали ювілеї основних інструментів ЄС у збереженні дикої флори та фауни в ЄС, започатковано святкування Європейського дня NATURA 2000 та відбувся щорічний захід в екологічній політиці ЄС – Зелений тиждень.

Темою місяця цього огляду є циркулярна економіка, впровадження якої перебуває на порядку денному ЄС. Що таке циркулярна економіка? Які її основні завдання та очікувані результати? Відповіді шукайте в огляді.

І для поповнення свого «жорсткого диску» знайомтеся з інформацією про джерела права ЄС та його інституції. У рубриці «Корисно знати» – лаконічно і доступно про Європейський Парламент й установчі договори ЄС.

Завантажити огляд можна за посиланням.

Нагадуємо, що наш огляд буде щомісячним і Ви можете приєднатися до списку його розсилки, надіславши листа «отримувати EUpdates» на адресу [email protected].

 

Огляд підготовлено в рамках проекту “Сприяння європейським реформам у сфері довкілля і зміни клімату”, який реалізовує Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» спільно із Експертно-дорадчим центром «Правова аналітика» за сприяння Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?