Вийшов новий посібник про антикорупцію в громадах

В книзі також є зразки реальних документів та рішень, зокрема: «План заходів Антикорупційної програми Рівненської міської ради», документи про створення Централізованої закупівельної організації, ...

Додано:
Klichuk

посібник фото

Klichuk

В книзі також є зразки реальних документів та рішень, зокрема: «План заходів Антикорупційної програми Рівненської міської ради», документи про створення Централізованої закупівельної організації, необхідні матеріали для створення Наглядових рад комунальних підприємств, Методика проведення громадської антикорупційної експертизи та ін.

Посібник буде корисним для місцевих депутатів, представників виконавчих органів, громадських організацій, а також активних громадян, які не готові миритися з різними проявами корупції у своїх громадах.

Підготували його експерти ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство» в кооперації з експертами, а також журналістами –розслідувачами із різних міст України. Посібник вийшов в рамках проекту «Зменшення корупції у Західній Україні», що реалізовується за підтримки фонду «National Endowment for Democracy», під редакцією керівниці ініціативи «За чесний тендер» Мирослави Примак.

Скачати посібник можна за цим посиланням http://surl.li/ounuq


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО