Вісник Програми імені Фулбрайта

У цьому випуску Фулбрайтівського вісника вміщено стислі описи дослідницьких проектів 15-ти учасників Fulbright Scholar Program, що їх було відзначено стипендією імені Фулбрайта у 2018-2019 ...

Додано:
Fulbright

Screenshot 2018-09-17 13.52.24

Fulbright

У цьому випуску Фулбрайтівського вісника вміщено стислі описи дослідницьких проектів 15-ти учасників Fulbright Scholar Program, що їх було відзначено стипендією імені Фулбрайта у 2018-2019 рр.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині – більш аніж у 160 країнах світу. За час існування Програми в Україні  – з 1992 року – близько 1000 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження у США; понад 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займались науковою працею. 

А ми нагадуємо, що до 15 жовтня триває прийом документів на Fulbright Scholar Program.

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти та здобувачі напередодні захисту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2018 р.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?