Відео: Вогник / Захисти себе і тих, хто поруч / Жінки, Мир, Безпека

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають ...

Додано:
Liuba Zhernovska

logo-ВІННИЧЧИНА

Liuba Zhernovska

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають його… Батьки заклопотані щоденними справами, в їх очах видно хмари з грозою. Часто батьки підвищують голос на дитину, буває й здіймають руку. Це насильство… Від насильства, як від поривів вітру, вогник згасає. Наскільки б він не був би прекрасний, його дуже легко можна згасити. Насилля створює небезпеку для рідних, насилля відбирає щасливе майбутнє! Захистіть себе і тих, хто поруч!

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Відео зняте за підтримки: Українського жіночого фонду в рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом. Відповідальність за зміст матеріалу несе МБФ «Український жіночий фонд».

Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Вісім ідей для "зелених" міст України – посібник для громад

Чому активісти можуть перестати любити справу, яка була найважливіша в житті. Чинники вигорання

Чотири простори бібліотеки: модель діяльності. Практичний посібник

Дорожня карта для вдосконалення доступу до правосуддя під час пандемії COVID-19

Мережі благодійних організацій: створення цінностей, популяризації та колективного впливу

Як зацікавити українців контролювати ефективність витрат своїх податків