Відео: Вогник / Захисти себе і тих, хто поруч / Жінки, Мир, Безпека

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають ...

Додано:
Liuba Zhernovska

logo-ВІННИЧЧИНА

Liuba Zhernovska

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають його… Батьки заклопотані щоденними справами, в їх очах видно хмари з грозою. Часто батьки підвищують голос на дитину, буває й здіймають руку. Це насильство… Від насильства, як від поривів вітру, вогник згасає. Наскільки б він не був би прекрасний, його дуже легко можна згасити. Насилля створює небезпеку для рідних, насилля відбирає щасливе майбутнє! Захистіть себе і тих, хто поруч!

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Відео зняте за підтримки: Українського жіночого фонду в рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом. Відповідальність за зміст матеріалу несе МБФ «Український жіночий фонд».

Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО

Молоді амбасадор(к)и розмаїття і Global Platforms

"Нова генерація" презентує Мапу надавачів послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для жителів Херсонської ТГ