Відео: Вогник / Захисти себе і тих, хто поруч / Жінки, Мир, Безпека

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають ...

Додано:
Liuba Zhernovska

logo-ВІННИЧЧИНА

Liuba Zhernovska

В дитинстві ми часто мріємо, в душі дитини палає вогник мрій. Мрії і цей вогник роблять нас щасливими і такими, що ми любимо світ і всіх навколо. Але батьки не завжди плекають цей вогник, оберігають його… Батьки заклопотані щоденними справами, в їх очах видно хмари з грозою. Часто батьки підвищують голос на дитину, буває й здіймають руку. Це насильство… Від насильства, як від поривів вітру, вогник згасає. Наскільки б він не був би прекрасний, його дуже легко можна згасити. Насилля створює небезпеку для рідних, насилля відбирає щасливе майбутнє! Захистіть себе і тих, хто поруч!

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Відео зняте за підтримки: Українського жіночого фонду в рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом. Відповідальність за зміст матеріалу несе МБФ «Український жіночий фонд».

Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Як допомогти близькому з залежністю і зберегти себе: рекомендації психологині

Як французький бульдог став антистрес-менеджером — досвід ГО з України

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?