Відео: Сусіди / Захисти себе і тих, хто поруч / Жінки, Мир, Безпека

«Сусіди» - третій з циклу відео роликів щодо протидії домашньому насильству. Ми всі пов'язані між собою, особливо місцем, де проживаємо. Часто ми воліємо не помічати проблем наших сусідів. Така ...

Додано:
Liuba Zhernovska

logo-ВІННИЧЧИНА

Liuba Zhernovska

«Сусіди» – третій з циклу відео роликів щодо протидії домашньому насильству. Ми всі пов’язані між собою, особливо місцем, де проживаємо. Часто ми воліємо не помічати проблем наших сусідів. Така «культура байдужості» вбиває…Часто жінки гинуть саме дома, там, де вважають себе в безпеці, серед рідних людей, серед знайомих сусідів. Серед тих, з ким кожного ранку вітаєшься, кому говориш «надобраніч»…Не мовчи, коли чуєш крики за стіною, коли чуєш сварку, бійку, не мовчи… Зміна поведінки зробить цей світ безпечнішим для жінок та дітей, а те що безпечно для жінки – безпечно для всіх. Мир та безпека починаються з твого дому. Захисти себе і тих, хто поруч!

Проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.
 
Відео зняте за підтримки: Українського жіночого фонду в рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом. Відповідальність за зміст матеріалу несе МБФ «Український жіночий фонд».
 
Інформація, яку представлено в матеріалі, не завжди відображає погляди Європейського Союзу.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Вісім ідей для "зелених" міст України – посібник для громад

Чому активісти можуть перестати любити справу, яка була найважливіша в житті. Чинники вигорання

Чотири простори бібліотеки: модель діяльності. Практичний посібник

Дорожня карта для вдосконалення доступу до правосуддя під час пандемії COVID-19

Мережі благодійних організацій: створення цінностей, популяризації та колективного впливу

Як зацікавити українців контролювати ефективність витрат своїх податків