Відео-посібник з побудови міст, що навчаються

Міста, що навчаються у всьому світі здійснюють заходи для покращення якості освіти та освіти упродовж життя для всіх у своїх громадах. З метою  підтримки зусиль міст, що навчаються, Інститут ЮНЕСКО з ...

Додано:
Тетяна

заставка

Тетяна

Міста, що навчаються у всьому світі здійснюють заходи для покращення якості освіти та освіти упродовж життя для всіх у своїх громадах. З метою  підтримки зусиль міст, що навчаються, Інститут ЮНЕСКО з освіти упродовж життя (м. Гамбург, Німеччина), як координатор Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, розробив серію навчальних відеоматеріалів офіційними мовами ООН, які дають уявлення політикам, місцевим лідерам та фахівцям у галузі освіти про те, як успішно побудувати місто, що навчається.

Запуск онлайн-демонстрації у всьому світі відео робіт з навчальними посібниками регіональними мовами, які дають уявлення про те, як успішно побудувати «місто, що навчається», відбувся 24 жовтня 2018 року.

В Україні трансляція цих відео робіт стартувала 27 жовтня 2018 року в Мелітополі під час урочистого відкриття Свята-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих, який вже традиційно відбувається в місті наприкінці жовтня за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються».

Міста в усьому світі розробили різні навчальні ініціативи на основі власних місцевих культур та умов. Однак існують для всіх муніципалітетів і спільні сфери діяльності – планування, залучення зацікавлених сторін, святкування навчання та забезпечення його доступності для кожного, а також моніторинг прогресу та забезпечення сталого фінансування. З огляду на підтримку таких стратегій, ЮНЕСКО, за підтримки партнерів, розробила сім анімаційних відеороликів, щоб забезпечити розробників політики та місцевих освітніх лідерів знаннями, необхідними їм для розробки та реалізації навчальної ініціативи міста.

Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» виступила головним партнером Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються у перекладі цих навчальних матеріалів російською мовою.

Цей набір відео-підручників доступний на сайті Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» (http://ualc.org.ua/jak-pobuduvati-misto-shho-navchaietsja-video/ ), і він зможе допомогти місцевим лідерам з інших українських міст просувати свої ініціативи та зробити навчання протягом усього життя реальністю для мешканців своїх громад.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області