Управління кордонами в Україні: пошук оптимальних моделей

Дана публікація містить аналіз де-факто чинної моделі управління кордонами в Україні та огляд альтернативних способів вирішення питань управління кордонами – як у сусідніх країнах, так і в “сусідніх” ...

Додано:
Lilia Korop

Modeli-UK-781x489

Lilia Korop

Дана публікація містить аналіз де-факто чинної моделі управління кордонами в Україні та огляд альтернативних способів вирішення питань управління кордонами – як у сусідніх країнах, так і в “сусідніх” сферах діяльності, і спрямована на формулювання сенсів і здійснення перших кроків до нової, цілісної, раціональної і високоефективної моделі управління українськими кордонами.

Робота складається з трьох частин, у першій з яких розглянуто адміністративний аспект ІУК – міжвідомчі взаємини та комунікацію, у другій – механізми розбудови та утримання прикордонної інфраструктури в Україні та інших країнах, а в третій – питання концесії та інших прикладів державно-приватного партнерства як можливих моделей для інвестування та залучення бізнесу до розбудови кордону.

Відкрити публікацію (PDF)

Текст створено командою аналітичного центру “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Пошук оптимальних моделей управління кордонами для поліпшення роботи кордонів України з країнами ЄС” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”. Висловлені думки не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження”.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інтенсив-курс з перукарської майстерності для жінок-переселенок

Гайд інтеграційно-комуникаційного заходу “Моя громада”, 2022

Бюлетень “НДО-Інформ” №1 (62), 2022

Бюлетень “НДО-Інформ” №2 (63), 2022

Набуті чи втрачені можливості для місцевого економічного розвитку під час війни?

Народження і реєстрація дитини за межами України. Що важливо знати