Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю»

Боротьба з корупцією — це справа не однієї людини, долучитися до неї має кожен. Як же стимулювати громади будувати вільне від корупції суспільство? Як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну ...

архів документи книги

Громадський Простір

Боротьба з корупцією — це справа не однієї людини, долучитися до неї має кожен. Як же стимулювати громади будувати вільне від корупції суспільство? Як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну поведінку в освіті? Як виховувати проактивну молодь, готову змінювати і змінюватися? Як навчити молоде покоління діяти доброчесно? Відповіді на ці питання знайти складно, але можливо. І в цьому вам допоможе цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю». Це перша збірка сценаріїв освітніх заходів, ігр, уроків і корисних методичних матеріалів для об’єднання молоді навколо спільної проблеми.

Часто ми навіть не помічаємо, що в нас є вибір: діяти доброчесно або ж порушити правила. Цей цикл допоможе поглянути на деякі життєві ситуації під новим кутом. Матеріали спрямовані на побудову мережі однодумців у школі та громаді. Команди молодих людей, готових учитися, знаходити нові способи впливу на врядування, — це нове ядро громадянського суспільства.

Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю» має на меті допомогти освітянам, батькам, шкільному самоврядуванню, громадським активістам — всім, хто цікавиться темою запобігання корупції, налагодити зрозумілий діалог із молодим поколінням щодо важливості антикорупційної діяльності.

 

 

Матеріали підготовлені в межах Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Це п’ятирічна ініціатива із запобігання корупції. Проєкт підтримує систематичні зусилля Уряду України, спрямовані на зменшення корупції, зокрема, у пріоритетних сферах, і має на меті підтримувати зусилля ключових урядових установ із запобігання корупції. Підвищення рівня обізнаності громадськості про зусилля Уряду та зменшення рівня толерантності суспільства до корупції — також ключовий аспект антикорупційної підтримки проєкту USAID «ВзаємоДія».

 

Джерело: Prometheus.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?