Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю»

Боротьба з корупцією — це справа не однієї людини, долучитися до неї має кожен. Як же стимулювати громади будувати вільне від корупції суспільство? Як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну ...

архів документи книги

Громадський Простір

Боротьба з корупцією — це справа не однієї людини, долучитися до неї має кожен. Як же стимулювати громади будувати вільне від корупції суспільство? Як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну поведінку в освіті? Як виховувати проактивну молодь, готову змінювати і змінюватися? Як навчити молоде покоління діяти доброчесно? Відповіді на ці питання знайти складно, але можливо. І в цьому вам допоможе цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю». Це перша збірка сценаріїв освітніх заходів, ігр, уроків і корисних методичних матеріалів для об’єднання молоді навколо спільної проблеми.

Часто ми навіть не помічаємо, що в нас є вибір: діяти доброчесно або ж порушити правила. Цей цикл допоможе поглянути на деякі життєві ситуації під новим кутом. Матеріали спрямовані на побудову мережі однодумців у школі та громаді. Команди молодих людей, готових учитися, знаходити нові способи впливу на врядування, — це нове ядро громадянського суспільства.

Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю» має на меті допомогти освітянам, батькам, шкільному самоврядуванню, громадським активістам — всім, хто цікавиться темою запобігання корупції, налагодити зрозумілий діалог із молодим поколінням щодо важливості антикорупційної діяльності.

 

 

Матеріали підготовлені в межах Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Це п’ятирічна ініціатива із запобігання корупції. Проєкт підтримує систематичні зусилля Уряду України, спрямовані на зменшення корупції, зокрема, у пріоритетних сферах, і має на меті підтримувати зусилля ключових урядових установ із запобігання корупції. Підвищення рівня обізнаності громадськості про зусилля Уряду та зменшення рівня толерантності суспільства до корупції — також ключовий аспект антикорупційної підтримки проєкту USAID «ВзаємоДія».

 

Джерело: Prometheus.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Порадник підліткові: три способи зробити своє життя більш яскравим

Координатор/ка швидкого реагування - Південь України (національна позиція)

Як поділити майно, яке знаходиться на тимчасово непідконтрольній Україні території?

Як створити простір безпеки та рівності: GESI-підхід у молодіжних центрах і просторах

Методичні рекомендації з відновлення територіальних громад

Виїзд дитини за кордон під час воєнного стану