Спецвипуск «Мрії заради життя»

Колекційний випуск журналу «Новое время» присвячено мріямНапередодні Всесвітнього дня бажань #WorldWishDay вийшов колекційний випуск журналу «Новое время» – “Мрії заради життя”. Досягнення, винаходи, ...

Додано:
ZdiysnyMriyu

Обкладинка

ZdiysnyMriyu

Колекційний випуск журналу «Новое время» присвячено мріям

Обкладинка

Напередодні Всесвітнього дня бажань #WorldWishDay вийшов колекційний випуск журналу «Новое время» – “Мрії заради життя”. Досягнення, винаходи, щастя і майбутнє починаються з мрії. Вона зцілює, допомагає долати життєві випробування, розкриває таланти. Сучасний світ потребує мрійників!

Експерт цього видання – благодійний проект Фонду «Ти не один» Здійсни мрію.

На обкладинці номеру ви побачите малюнки дитячих мрій, зібрані з усієї України в турі #моядитячамрія, символічно розташовані у формі тунелю, що веде до світла.

У цьому випуску читайте про єдине в країні дослідження дитячих мрій, а також практичні рекомендації від психологів і вчителів, щоб навчитися мріяти, не обмежуючи себе. Джамала та Monatik поділилися своїми історіями та порадами, як надихатися і досягати великої мети.

Лідія Таран і дітиФахівці, бізнесмени, волонтери, підлітки розказують, чому важливо мріяти без меж і чому мрії стали частиною освіти в успішних країнах, як кожен з нас може стати чарівником, а також про що мріють діти сьогодні. Фантазії дітей вражають: перевтілення в принцесу, зустріч зі справжнім драконом, підняття на велику гору, створення гри для телефонів, покататися на супермобілі та інші.

Куратори проекту і телеведучі 1+1 media Лідія Таран та Олександра Лобода діляться історіями здійснення мрій дітей, які додають сил та енергії боротися зі стресами та хворобами.

Спецвипуск «Мрії заради життя» розповсюджується з основним номером журналу Новое время від 18 квітня. Меценатом випуску став Альфа Банк Україна. А презентація номера відбудеться 24 квітня в СЕО club.

Відео


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Моніторингове дослідження «Імплементація Національної Стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки»

Стратегічна комунікація у громадських організаціях

Газета «Радник Старости»: четвертий у 2019 році номер

На шляху до сталого житлового господарства: енергоефективність будинків в Україні

Державна політика у сфері адмінпослуг: що пропонують експерти

Політичні дебати – дискусія, що вирішує долю держави