Розслідування у сфері енергетики: як перетворити ідею на аргументований текст

Розслідування оборудок у сфері енергетики є однією з найбільш актуальних тем для журналістів-розслідувачів. Підготовлена аналітичним центром DiXi Group методична брошура допомагає журналістам ...

e1596035

Громадський Простір

Розслідування оборудок у сфері енергетики є однією з найбільш актуальних тем для журналістів-розслідувачів. Підготовлена аналітичним центром DiXi Group методична брошура допомагає журналістам зрозуміти, як зробити це більш фахово – з чого починати розслідування, як правильно будувати стратегію, шукати інформацію у різних типах джерел, перевіряти отримані дані і зводити зібрану інформацію у цікаве, багатогранне та насичене деталями розслідування.

У брошурі покроково розглянуті основні етапи і стратегія розслідування: від пошуку теми і формулювання гіпотези, аналізу інформації та перевірки гіпотези до написання самого розслідування.

Також наведені приклади розслідувань різних медіа, які зможуть наштовхнути на нові теми та слугувати орієнтиром у тому, як варто презентувати інформацію. Для допомоги у роботі над розслідуваннями додатково наведені переліки онлайн-ресурсів та публічних джерел інформації у сфері енергетики.

 

Читати та скачати тут: Розслідування у сфері енергетики.

 

Публікацію підготовлено в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору», який виконує ГО «ДІКСІ ГРУП». За зміст інформації несе виключну відповідальність ГО «ДІКСІ ГРУП», він не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів.

 

Джерело: DiXi Group.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як французький бульдог став антистрес-менеджером — досвід ГО з України

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?