Річний звіт діяльності ГО «Інша Освіта»

Рух та сталість, тривалість та розвиток, переселення та укорінення. Вони стали нашими головними словами, нашими хештеґами 2017 року. Ці два, здавалося б, взаємовиключні процеси ми спробували ...

звітІО_сайт

Ната Єрьоменко

Рух та сталість, тривалість та розвиток, переселення та укорінення. Вони стали нашими головними словами, нашими хештеґами 2017 року. Ці два, здавалося б, взаємовиключні процеси ми спробували поєднати, інтенсивно мігруючи всередині країни та водночас посилюючи наші осередки на місцях – через головний офіс в Києві, через HUB Громадських Ініціатив та Молодіжний центр в Краматорську, через програму “Франківська Майстерня” та проект Promprylad. Renovation в Івано-Франківську. Водночас ми продовжували втілювати 5 усталених освітніх програм та запустили одну нову, провели Навчальний сезон “Як навчаються люди?” та міжнародний форум “(не)Форма: Навчальний простір. Міста, що навчаються. Спільноти, що навчаються”, на яких ділилися ключовими напрацюваннями з неформальної освіти, а також запустили кампанію пошуку соціальних інвесторів та інвесторок першого в Києві громадського ресторану Urban Space 500. Крім цього, ми нарешті синтезували свій досвід організації освітніх форматів в нове соціальне підприємництво – Агенцію освітніх та культурних івентів ІНШІ, велика частина прибутку якої йде на програми та проекти “Іншої Освіти”. Завершивши 2017 ми ще сміливіше мріємо, ще більше енергії інвестуємо у моделювання власної сталості, та ще більше розширюємо поле тем, якими “горимо”. Це – у двох словах. А ось детальний звіт нашої діяльності віднині можна переглянути за посиланням нижче. Запрошуємо до читання!

Zvit IO 2017_WEB1  Zvit IO 2017_WEB3Zvit IO 2017_WEB2   Zvit IO 2017_WEB4

Завантажити річний звіт діяльності “Іншої Освіти” за 2017 рік (повна версія)

Довідка:

“Інша  Освіта” за формою – це громадська організація, яка з 2008 року працює над альтернативними освітніми розробками та займається менеджментом якості неформальної освіти задля зміцнення усього суспільства. Ми переконані, що демократичний інклюзивний простір для різних форм навчання не тільки допомагає кожному з нас розвиватися та добиватися більшого в житті. Завдяки різноманітному, цілісному та живому навчанню ми дозволяємо собі більше довіри (до себе та до інших) та більше та частіше об’єднуємося – задля посилення один одного та посилення наших громад.

Слідкувати за програмами та проектами “Іншої Освіти” можна на нашому сайті та на фейсбук-сторінці, а для перегляду візуальних вражень із наших заходів запрошуємо на флікр-канал. Крім цього, “Інша Освіта” щомісяця готує інфо-лист із дпйджестом останніх новин організації та корисних можливостей у сфері неформальної освіти, підписатися на який можна за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?