Річний звіт-2015 ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

2015 рік можна з впевненістю назвати успішним. По-перше, як аналітична і адвокаційна організація – учасник міжрегіонального «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» при координації Одеської ГО ВГО ...

звіт

Marianna Marianna Ya

2015 рік можна з впевненістю назвати успішним.

По-перше, як аналітична і адвокаційна організація – учасник міжрегіонального «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» при координації Одеської ГО ВГО «Комітет виборців України»  та координатор  миколаївського Партнерства  провела  дослідження «Доброчесні муніципальні послуги у ЖКГ м. Миколаєва». За висновками дослідження ефективності виконання «Програми реформування та розвитку ЖГГ м. Миколаєва на 2010-14 рік» Державна фінансова інспекція у Миколаївській області провела фінансовий аудит діяльності Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради та підтвердила висновки Фонду, знайшла пакет порушень законодавства України.

Report2-276x300

За результатами  громадської антикорупційної експертизи «Програми реформування та розвитку ЖКГ м. Миколаєва на 2015-2019 роки» та відповідних бюджетних програм  триває кампанія громадського лобіювання відповідних антикорупційних змін у місцеві нормативно-правові акти.

По-друге, як учасник міжрегіональної мережі ресурсних центрів за методичної підтримки ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та «Ресурсний центр самоорганізації та демократії участі Миколаївщини» добились прийняття Миколаївською обласною радою двох рішень, за якими формування спроможних місцевих громад на основі розвитку самоорганізації та механізмів демократії участі стало складовою Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 року та плану заходів з його виконання на 2015-17 роки.

А перша та поки єдина в області Куцурубська об’єднана сільська громада прийняла Статут. Також за грантової, навчальної та консультативної підтримки спроможності об’єднань громадян  до представництва прав та інтересів локальних громад при взаємодії та партнерстві з органами  місцевого самоврядування громади  міст Миколаїв, Вознесенськ, Снігурівка; селищ Казанка, Доманьовка; сіл Баштанського, Кривоозеоського районів Миколаївської області успішно реалізували більше 50 ініціатив.

По-третє, як приймальня мережі «Української Гельсінської спілки прав людини» (УГСПЛ) протягом 2015 року ми надали більш 1 100 послуг безоплатної правової допомоги городянам, зокрема внутрішнім переселенцям з питань їх інтеграції у місцеву громаду.

Звіт ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за 2015 рік

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО