Результати дослідження «Опитування щодо поширення актуальної інформації про COVID19 та освітніх потреб для людей поважного віку»

Опитування мало на меті визначити потреби людей поважного віку в актуальній інформації, пов’язаною з поширенням пандемії COVID-19, а також з’ясувати освітні потреби людей поважного віку в умовах ...

Додано:
prawolviv2016

ДОСЛІДЖЕННЯ

prawolviv2016

Опитування мало на меті визначити потреби людей поважного віку в актуальній інформації, пов’язаною з поширенням пандемії COVID-19, а також з’ясувати освітні потреби людей поважного віку в умовах викликів сьогодення.

Україна входить до 30 країн світу з високою часткою осіб віком  60 років і старших: у 2015 році вона становила 21,8 %, а частка людей віком 65 років і старших – 15,5% від загальної чисельності населення. Згідно з національним демографічним прогнозом, до 2025 року частка осіб віком понад 60 років становитиме 25% загальної кількості населення, віком 65 років і старших – 18,4 %, до 2030 року – понад 26% і понад 20 % відповідно.

Основні виклики, пов’язані зі старінням у нашій країні, стосуються сфери публічних фінансів, функціонування ринку праці, системи охорони здоров’я, розвитку соціальних та освітніх послуг.

Однак, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, люди поважного віку в Україні опинилися у вкрай важкому становищі та ізоляції. Вони є основною групою ризику.  Останні події в світі і в Україні показали глобальний вплив медійного простору на людину і суспільство, коли через ЗМІ формуються необхідні погляди та дії.

Проте, в умовах викликів сьогодення ЛПВ повинні отримувати доступ до перевіреної інформації з достовірних джерел та повинні мати можливості отримувати актуальні освітні послуги.

Результати ОПИТУВАННЯ щодо поширення актуальної інформації про COVID19 та освітніх потреб для людей поважного віку

 

Дане опитування проводилося в рамках проєкту «Підвищення рівня поінформованості людей поважного віку – шлях до запобігання та мінімізації наслідків пандемії COVID-19», який реалізується ГО “Суспільство і право” і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області