Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму

Книга "Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму" – це перша зведена публікація спогадів журналістів про репресії російської окупаційної влади проти засобів масової інформації в ...

Додано:
Dinarko

obkladinka_presuvalnoji_mashinijpg07062018162140_w200_h250_m5

Dinarko

Книга “Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму” – це перша зведена публікація спогадів журналістів про репресії російської окупаційної влади проти засобів масової інформації в Криму. В книзі задокументовані свідчення понад двадцяти журналістів та медіавласників. Серед них: Мирослав Мамчак, Валентина Самар, Тетяна Рихтун, Стас Юрченко, Олена Механік, Володимир Притула, Гаяна Юксель, Олена Юрченко, Шевкет Наматуллаєв, Сергій Мокрушин, Ярослав Пілунський, Олена Лисенко, Ірина Сєдова, Валерій Кулик, Андрій Сенченко, Ібраім Умеров, Наталія Кокоріна, Микола Семена, Андрій Клименко, Тетяна Гучакова, Осман Пашаєв, Ельвіна Сеітбуллаєва, Анна Андрієвська, Ленур Іслямов, Ельзара Іслямова.

У виданні Юрій Луканов розповідає історію цілеспрямованої боротьби з вільною пресою на півострові. Йдеться про побиття, незаконні затримання, тортури та погрози, пошкодження та вилучення техніки, відкриття сфабрикованих кримінальних справ та інші репресивні дії щодо журналістів, до яких вдалась Росія після окупації Криму.

Книгу “Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму” видано Центром інформації про права людини. Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.

Завантажити книгу можна тут


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Подільська агенція регіонального розвитку: потрібен новий підхід до відновлення дітей і родин

Дослідження «Потреби та виклики українських НУО в умовах війни»

Відеокурс: «Етнографія. Етнологія. Нематеріальна культурна спадщина»

Запис вебінарів про адвокацію у громадах

Дослідження взаємодії муніципальної влади з громадськістю: для чого це потрібно громадам?

Громадська участь у місцевій політиці на Харківщині під час війни