Практичний путівник по проєктному менеджменту та грантрайтингу

Відтепер вам буде легше планувати і впроваджувати проєкти, адже Центр розвитку громад підготував для цього практичний путівник по проєктному менеджменту та грантрайтингу."На його сторінках ви не ...

путівник

Мирослава Клічук

Відтепер вам буде легше планувати і впроваджувати проєкти, адже Центр розвитку громад підготував для цього практичний путівник по проєктному менеджменту та грантрайтингу.

“На його сторінках ви не знайдете переобтяження теорією. Видання виконано як докладний конспект для менеджерів/менеджерок громадських і благодійних організацій і команд, які роблять свої перші кроки в третьому секторі України або проходять початкове навчання з питань управління проєктами.

Ми спробували викласти проєктний менеджмент для активістів і активісток в максимально мотивуючому форматі, тому мерщій гортайте ці сторінки та поширюйте електронну версію видання”, – каже автор, експерт з інституційного розвитку й проєктного менеджменту для організацій громадянського суспільства Артем Коновалов.

Безкоштовно завантажити путівник можна за посиланням: https://bit.ly/pm_forNGOs_book

Видання підготував Центр Розвитку Громад (Харків) у партнерстві з Громадянська мережа ОПОРА / Рівне у рамках проєкту «Створення антикризових ХАБів для ОГС», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Що кожен із нас може зробити для попередження промислового забруднення

Реалії роботи патронатних вихователів в умовах війни: історія Олени з Запорізької області

Як «Агрономічне без корупції» рятує найстаріший пологовий будинок у Вінниці

Пітчинг проєкту: як підготуватися та вразити слухачів

Як Європейський зелений курс вплине на нашу країну

Менторство у тренді: які існують менторські програми для ОГС та як підвищити якість менторських послуг