Посібник «Практики діалогу для порозуміння та участі»

Своєрідним підсумком річної роботи в громадах у рамках проєкту «Лабораторії творчого діалогу» став посібник «Практики діалогу для порозуміння та участі». Цей посібник це свого роду конспект ...

377408607_715587197279321_1243190616199834435_n

Громадський Простір

Своєрідним підсумком річної роботи в громадах у рамках проєкту «Лабораторії творчого діалогу» став посібник «Практики діалогу для порозуміння та участі». Цей посібник це свого роду конспект навчальної частини проєкту, а ще реальні практики і покрокові описи, як були організовані діалогові заходи в реальних громадах.

Кому буде цікавим цей посібник. В першу чергу це органи місцевого самоврядування, установи та організації, які готують рішення, що будуть впливати на громаду чи її частину. Якщо Ви хочете підготувати справді збалансовані рішення, цей посібник допоможе спланувати обговорення, провести його і сформувати такі рішення.

В посібнику також досить багато описується, як працювати з конфліктами (відкритими і прихованими), а ще там є контакти професійних фасилітаторів, які допоможуть обговорювати складні ситуації. …але звичайно краще говорити з громадою ще до того, як такі ситуації виникнуть.

Цей посібник було підготовлено в рамках проекту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», який став можливим за фінансовго сприяння ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Колектив авторів: Олег Овчаренко, Катерина Зезюліна, Костянтин Плоский.
Свій внесок також вклали: Владислава Каневська, Юрій Степанець, Ігор Добко, Анжела Старовойтова, Ярослава Тульку.

 

Завантажити посібник можна за посиланням.

 

Джерело: Громадські Ініціативи України.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відкриті дані - шлях до відновлення громад

Програмний посібник Interreg Europe тепер доступний українською

Як громадам налагодити партнерство та стати сильнішими: корисні поради від експертів

Фінансова освіта для підлітків: як навчити молодь правильно управляти фінансами?

Центр життєстійкості як простір для підтримки ветеранської спільноти Коблівської територіальної громади. Проблеми в комунікації, потреби цільових груп

Захист дітей від сексуального насильства: виклики та шляхи їхнього подолання