Посібник «Дорожня карта впровадження бюджету участі» (укр/англ)

Посібник “Дорожня карта впровадження бюджету участі” було видано в жовтні 2020-го року в межах проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” програми DOBRE. Автори посібника - Михайло Ізюмський ...

content_Vizualizatsiya_BU-1024x768

Громадський Простір

Посібник “Дорожня карта впровадження бюджету участі” було видано в жовтні 2020-го року в межах проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” програми DOBRE.
 
Автори посібника – Михайло Ізюмський та Сергій Омелічкін, узагальнивши власний досвід впровадження бюджету участі в громадах – партнерах програми DOBRE в Харківській області, запропонували чіткий алгоритм дій, що допомагає тримати в фокусі загальну логіку процесу, завчасно планувати подальші кроки і легко контролювати весь процес, фіксуючи інформацію для подальшого аналізу.
 
Дорожня карта містить в собі рекомендації успішного виконання кожного етапу реалізації бюджету участі – від розробки положення про бюджет участі до публічного звіту про виконання проєктів, підтриманих мешканцями. Також посібник містить посилання на корисні матеріали для допомоги у впровадженні громадського бюджету, зокрема макет настінної дорожньої карти, що є візуалізацією процесу реалізації бюджету участі.
 
Зараз автори посібника в Громадській організації “Агенція локальних ініціатив” в межах проєкту “Всеукраїнський хаб партисипації” на волонтерських засадах допомагають десяткам громад з усіх регіонів України впроваджувати бюджет участі.

Завдяки партнерам – Всеукраїнській громадській організації “Поруч”,  було видано англомовну версію посібника. Очільниця цієї організації Марія Тищенко також є менторкою міжнародної організації Swedish International Centre for Local Democracy (ICLD). Саме їй належить ініціатива цього видання, викликана бажанням поширити наш, український досвід серед країн-учасниць проектів ICLD.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?