Пошук додаткових ресурсів для громадських організацій та відновлення громад

ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" представили посібник "Пошук додаткових ресурсів для громадських організацій та відновлення громад".В посібнику міститься опис додаткових можливостей ...

Додано:
ants_ngo1

416998274_393080209731692_872692885167540210_n

ants_ngo1

ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” представили посібник “Пошук додаткових ресурсів для громадських організацій та відновлення громад”.

В посібнику міститься опис додаткових можливостей фінансування важливих ініціатив, зокрема, це гранти від міжнародних організацій, міжнародне партнерство та побратимство громад, фандрейзингові інструменти для колективного збору коштів, розширення використання платних послуг комунальними установами, а також розвиток креативних індустрій та солідарної економіки. 

Укладач – Люсьєна Шум, виконавча директорка БО «Благодійний фонд «Бібліотечна країна», учасниця ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС».

Повна версія посібника за посиланням.

Проєкт «Моделі участі в українській реконструкції» Мережі захисту національних інтересів «АНТС» реалізується у співпраці з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), www.ants.org.ua.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО