Порушення прав представників ключових спільнот на тлі війни в Україні

Ключові спільноти щодо ВІЛ в Україні повсюдно стикаються з порушенням прав, упередженим ставленням та випадками дискримінації через свою приналежність до уразливої групи.На тлі російського ...

Порушення прав представників ключових спільнот на тлі війни в Україні

Тетяна Паламар

Ключові спільноти щодо ВІЛ в Україні повсюдно стикаються з порушенням прав, упередженим ставленням та випадками дискримінації через свою приналежність до уразливої групи.

На тлі російського повномасштабного вторгнення в Україну, з 24 лютого 2022 року ситуація з порушенням прав людей, які вживають наркотики ін’єкційно, пацієнтів програм ЗПТ, людей, які живуть з ВІЛ, людей з ТБ, секс-працівників, чоловіків, які мають секс із чоловіками, та інших груп ризику значно погіршилась.

Окрім бар’єрів та обмежень, з якими стикнулися клієнти в умовах запровадженого воєнного стану, системою REAct було зафіксовано випадки воєнних злочинів з боку окупантів – російських військових.

Більше про ключові типи порушників та порушень, детальний опис воєнних злочинів, скоєних окупантами за період війни, та бар’єри щодо отримання послуг та захисту своїх прав, які з’явилися у клієнтів у зв’язку з повномасштабною війною в Україні, читайте в новому буклеті МБФ “Альянс громадського здоров’я” та проєкту REAct, “Порушення прав представників ключових спільнот на тлі війни в Україні”.


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Звіт за результатами аналізу російської пропаганди за січень 2023

Як зберегти ресурсний стан під час війни

ВІЛ і СНІД – одне й те ж чи є розбіжності?

У близької людини ПТСР: 15 порад, як діяти

Координати сенсів, або Для чого насправді командам цінності, місія, бачення

«Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення» - посібник від «U-LEAD з Європою»