Порадник з особистої безпеки для правозахисників та активістів

Асоціація УМДПЛ підготувала корисний та життєво необхідний посібник - “Порадник з особистої безпеки для правозахисників та активістів”. Порадник містить головні розділи: “На мене напали”, “Що робити, ...

Додано:
Podyaka

Cover_Poradnyk_z_osobystoi_bezpeky

Podyaka

Асоціація УМДПЛ підготувала корисний та життєво необхідний посібник – “Порадник з особистої безпеки для правозахисників та активістів”. 

Порадник містить головні розділи: “На мене напали”, “Що робити, якщо Вам погрожують?”, “Безпека під час мирного зібрання”, “Як уникнути проблем з поліцією”, які охоплюють широке коло ситуацій, у яких може опинитися активіст: як убезпечити себе від нападу, що робити під час та після нападу, як діяти у випадку погроз, під час перевірки документів, поверхневої перевірки, проникнення до житла, обшуку, затримання, застосування сили, спецзасобів тощо. Також – поради щодо організації та проведення мирних зібрань, діяльність поліції під час мирних зібрань. 

Цей посібник створено за підтримки The National Endowment for democracy (NED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію NED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

Ознайомитися та завантажити посібник можна за посиланням.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Програма СЕТА допомагає ветеранам: міжнародна публікація результатів дослідження ефективності програми

Як правильно замовити витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку?

Туристична інфраструктура курортного селища: досвід Ворохти

Громадські простори в малих містах: досвід містечка Копичинці

Посібник для журналістів "Правові засади професійної діяльності журналіста"