Політика ідентичності у виборчому процесі: програми кандидатів у президенти України

У 4-му випуску вісника "Твій вибір-2014" порушено питання щодо політики ідентичності, мовно-культурні питання, права меншин, які займають чільне місце в процесі цьогорічної виборчої президентської ...

вибори

Громадський Простір

У 4-му випуску вісника “Твій вибір-2014″ порушено питання щодо політики ідентичності, мовно-культурні питання, права меншин, які займають чільне місце в процесі цьогорічної виборчої президентської кампанії.

Нині державні інститути перебувають у затяжній кризі, породженій узурпацією повноважень з боку Януковича, корупцією, непотизмом, багаторічною руйнацією системи безпеки, що супроводжувалася знищенням і без того слабкого процесу суспільного діалогу, який замінювали імітаційні практики.

Система політичних відносин існувала за принципом “переможцю дістається все”. Рішення ухвалювалися поза форматами компромісу між політичними силами, різними суспільними групами, насамперед у сфері соціокультурних питань.

Протягом 2010–2013 років різноманітні складові вітчизняної соціокультурної політики включаються владою до “прорадянських” наративів та культурних сенсів. Питання про демократичні цінності, суспільний діалог здебільшого залишаються тільки риторикою, яка часто-густо була показовою для закордону та мала іміджеві складові для чинної влади.
___________

Повна версія всіх випусків у PDF

Джерело : УНЦПД


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області