Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що? Чому і як?

Мета цієї книги - зробити правовий зміст Угоди про асоціацію чітко зрозумілим. Вона охоплює всі значні політичні та економічні розділи Угоди, де пояснює зобов'язання, взяті Україною і проблеми, ...

Screenshot_27

Громадський Простір

Мета цієї книги – зробити правовий зміст Угоди про асоціацію чітко зрозумілим. Вона охоплює всі значні політичні та економічні розділи Угоди, де пояснює зобов’язання, взяті Україною і проблеми, пов’язані з їх реалізацією.

Як унікальний довідник Угоди про Асоціацію та ПВЗВТ між Україною та ЄС, ця книга призначена для професійних кіл, а саме посадових осіб, парламентаріїв, дипломатів, бізнесменів, керівників, юристів, консультантів, аналітичних центрів, громадських організацій, викладачів вузів, тренерів, студентів і журналістів.

Робота над книгою була проведена двома групами дослідників з провідних незалежних аналітичних центрів, CEPS в Брюсселі та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в Києві, за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida). Це одна з трилогії Довідників, з двома іншими обсягами, які досліджують аналогічні Угоди про асоціацію між ЄС та Грузією, ЄС та Молдовою.

Редакторами книги є Майкл Емерсон, асоційований старший науковий співробітник CEPS і Вероніка Мовчан, академічний директор і керівник Центру економічних досліджень ІЕД. Експерти CEPS, які зробили вклад до написання цієї книги: Стівен Блокманс, Грант Костанян і Гійом Ван дер Лу. Команда експертів ІЕД, які зробили свій вклад: Олександра Бетлій, Катерина Фурманець, Ірина Коссе, Ольга Красовська, Костянтин Кравчук, Віталій Кравчук, Вероніка Мовчан, Юлія Огаренко, Микола Риженков і Олекса Степанюк.

Книга українською мовою.

Книга є в наявності також англійською мовою

Джерело: Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Перше місце за доброту або чим вразила команда «Пряна Казка»

Роль соціального підприємництва у розвитку громад: приклад Solar Hope як соціальне підприємництво може трансформувати громади

STEM-освіта у Нововолинську. Як ГО «Молодіжні вітрила» створює можливості для молоді у сфері науки

Цифрова модель розвитку громади через платформу CLS

Історія успіху ai baby tales або інновації для найменших

Місцева ініціатива для глобальних змін