Первинна звітність та оформлення господарських операцій

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна розпочинає знайомити Вас з модулем "Бухгалтерський облік громадської організації".Запрошуємо до перегляду ...

Додано:
Kvitka

Тренінг, майстер клас, онлайн

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна розпочинає знайомити Вас з модулем “Бухгалтерський облік громадської організації”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Первинна звітність та оформлення господарських операцій”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

Якими документами громадська організація повинна оформлювати господарські операції, які здійснює щоденно під час своєї діяльності?

У даному відео ми розглянемо сутність та призначення первинних документів, їх обов’язкові реквізити для паперового та електронного документообігу, строки їх зберігання, типові форми первинних документів для оформлення щоденних господарських операцій, а також основні поради щодо укладання договорів з позиції бухгалтерського обліку та звітності.

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Бухгалтерський облік громадської організації“.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

5 порад від випускників інтернатів: як підтримати дітей і чому не варто везти купу подарунків у заклади

Дослідження: емоційно-психологічний стан херсонців

Поєднання різних міжнародних механізмів притягнення до відповідальності за міжнародні злочини: на прикладі справи про збиття літака рейсу MH17

Як інтегрувати менторські та коучингові послуги у громадські проєкти

Сергій Милейко: "Робити добрі справи не так вже і важко, а під час війни просто необхідно"

Інженерка, яка повернулася відбудовувати місто: історія Лілії з Херсону