Оживити публічний простір

Влітку 2018 р. у рамках проекту “Партисипація. Урбанізм. Взаємодія” дві групи молодих громадських активістів відповідно з Німеччини та України спільно пройшли тренінги задля отримання знань і навичок ...

Оживити публічний простір

Громадська організація "Еко Місто Чернігів"

Влітку 2018 р. у рамках проекту “Партисипація. Урбанізм. Взаємодія” дві групи молодих громадських активістів відповідно з Німеччини та України спільно пройшли тренінги задля отримання знань і навичок розвитку публічних просторів та продовжили партисипаторну кампанію для парку “Березовий гай”. Проект поглибив взаємодію між організаціями громадського сектору і підняв наступні питання: як діють публічні простори у Німеччині та Україні, які існують методи і шляхи їх трансформації, як фінансувати громадські ініціативи. Результатами виконання проекту також стали ескіз ревіталізації “Березового гаю” і посібник, який ми сьогодні надаємо у публічному доступі.

Ми щиро бажаємо поширювати свої знання і готові безкоштовно надати всім зацікавленим дослідникам необхідну кількість надрукованих примірників. Для цього напишіть нам на електронну адресу [email protected].

Сподіваємося, що пройдений нами шлях і отриманий досвід, описані у цьому посібнику, допоможуть читачам зробити перші кроки у залученні місцевого населення до спільного благоустрою публічних просторів. Участь максимальної кількості зацікавлених сторін у зборі даних й аналізі проблем робить пошук рішень продуктивним і таким, що дійсно відповідає потребам громади.

Публікацію підготовлено в рамках програми “Meet Up! Німецько-українські зустрічі молоді” за підтримки фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (“EVZ”). Висловлені авторами думки не обов’язково відображають позицію фонду. Відповідальність за зміст несе виключно автор.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Тимчасова зміна міста голосування: інструкція

Кримінальна відповідальність за порушення на виборах

Голосування на виборах Президента України. Важливо Знати

Наглядова рада щодо єфективного надання безоплатної правової допомоги

Участь через залучення - навчання, яке веде до успіху у розвитку громад

Інструменти е-демократії: що це і як скористатись