Особливості виплати допомоги для ВПО – оновлення 2024 року

Пропонуємо вашій увазі черговий вебінар, який стосується особливостей виплат допомоги внутрішньо переміщеним особам.Разом з правозахисницею та юристкою Української Гельсінської спілки, Ніталією ...

Додано:
prawolviv2016

вебінар 2

prawolviv2016

Пропонуємо вашій увазі черговий вебінар, який стосується особливостей виплат допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Разом з правозахисницею та юристкою Української Гельсінської спілки, Ніталією Єсіною, говорили про законодавчі зміни та нововведення, що стосуються виплати допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

26 січня 2004 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №94, якою були внесені чергові зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Головне нововведення, яке було впроваджено в липні 2023 року постановою №709 – обмеження виплати допомоги 12 місяцями – все ж таки залишилось в новій редакції Порядку.

Також, змінений пункт 13 Порядку встановлює можливість претендувати на допомогу після 1 березня 2024 року всім переселенцям, які 01.08.2023 року мали право на автоматичне продовження виплат, а не тільки тим, хто звернувся за допомогою після 01.08.2023 року вперше. Тобто мова про дві хвилі переселення: з 2014 р. та після 2022

Звертаємо увагу на те, що у 2024 році залишаються в силі застереження щодо фінансовомайнового стану, які були встановлені влітку 2023 року.

Також спікерка заначила номери телефонів Приймальні УГСПЛ м. Суми, за якими можна звертатися за консультаціями щодо виплат допомоги ВПО – 095 354 9888 та 095 9311110.

Запрошуємо переглянути весь вебінар на YouTube каналі ГО «Суспільство і право», за посиланням.

 

 

Цей захід було проведено громадською організацією «Суспільство і право» в рамках проєкту «Покращення доступності послуг системи юстиції для людей поважного віку» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО