Особливості обліку громадської організації

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем "Бухгалтерський облік громадської організації".Запрошуємо до перегляду ...

Додано:
Kvitka

pexels-pixabay-357514

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Бухгалтерський облік громадської організації”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Особливості обліку громадської організації”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

Як громадській організації обліковувати основні засоби, запаси, заробітну плату, доходи та видатки, яку документацію оформлювати та які бухгалтерські рахунки застосовувати?

В цьому відео ми розглянемо базові визначення та деякі питання обліку важливих напрямків діяльності громадської організації, приклади їх відображення з використанням Плану рахунків бухгалтерського обліку, основні питання бухгалтерського обліку, що зазнали змін на час військового стану.

https://youtu.be/J90xsoBmfm8

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Сергій Милейко: "Робити добрі справи не так вже і важко, а під час війни просто необхідно"

Інженерка, яка повернулася відбудовувати місто: історія Лілії з Херсону

Жінки та війна: ризики інфікування ВІЛ в Україні

Міждержавні справи в ЄСПЛ як механізм захисту прав людини під час збройного конфлікту

Дослідження “Захист персональних даних під час війни”

Громада, яка змогла. Як у Мельниках створили ОСН і виграли від цього