Одеський КВУ підготував пам’ятку для місцевих депутатів щодо врегулювання конфлікту інтересів

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала буклет «Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто», яка покликана ...

747

ООО ВГО КВУ

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала буклет «Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто», яка покликана допомогти депутатам місцевих рад розібратися у нюансах антикорупційного законодавства.

«Чому виникає конфлікт інтересів, в яких сферах він частіше виникає, що таке потенційний і реальний конфлікти інтересів, а головне, що робити у разі виникнення конфлікту інтересів?» – все це і навіть більше розглянуто у буклеті “Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто”.

В ній легкою мовою роз’яснено нюанси антикорупційного законодавства України, які представлені у вигляді лаконічного тексту та ілюстрацій. Також в пам’ятці є зразок самостійного тесту на наявний (відсутній) конфлікт інтересів, а також приклад заповнення тесту на наявність (відсутність) конфлікту інтересів.

Завантажити буклет можна за посиланням.

Буклет підготовлено в рамках проекту ООО ВГУ «Комітет виборців України» «Доброчесні місцеві депутати» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Вийшов у світ травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Посібник для вчителів «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди»

Як комунікувати реформи?

П’ять років формування нового базового рівня АТУ: успіхи та проблеми реформи в Україні

Символи ненависті – що це і навіщо їх збирати?

Онлайн шопінг! Як захиститись?