Одеський КВУ підготував пам’ятку для місцевих депутатів щодо врегулювання конфлікту інтересів

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала буклет «Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто», яка покликана ...

747

ООО ВГО КВУ

Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала буклет «Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто», яка покликана допомогти депутатам місцевих рад розібратися у нюансах антикорупційного законодавства.

«Чому виникає конфлікт інтересів, в яких сферах він частіше виникає, що таке потенційний і реальний конфлікти інтересів, а головне, що робити у разі виникнення конфлікту інтересів?» – все це і навіть більше розглянуто у буклеті “Пам’ятка для депутатів місцевих рад «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів – це просто”.

В ній легкою мовою роз’яснено нюанси антикорупційного законодавства України, які представлені у вигляді лаконічного тексту та ілюстрацій. Також в пам’ятці є зразок самостійного тесту на наявний (відсутній) конфлікт інтересів, а також приклад заповнення тесту на наявність (відсутність) конфлікту інтересів.

Завантажити буклет можна за посиланням.

Буклет підготовлено в рамках проекту ООО ВГУ «Комітет виборців України» «Доброчесні місцеві депутати» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Громадська кампанія з “Атестації депутатів місцевих рад” започаткована Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та реалізується в партнерстві з громадськими організаціями з інших областей України. Антикорупційний компонент Атестації депутатів місцевих рад реалізується в рамках проекту ООО ВГО “Комітет виборців України” “Доброчесні місцеві депутати” за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як допомогти близькому з залежністю і зберегти себе: рекомендації психологині

Як французький бульдог став антистрес-менеджером — досвід ГО з України

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?