Навички візуалізації для едукаторів – “Can you draw it for me?”

Тренерська група "Іншої Освіти" розробила посібник для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів та едукаторів. Навички візуального супроводу навчального процесу є важливими для ...

Screenshot_187

Наталя Єрьоменко

Тренерська група “Іншої Освіти” розробила посібник для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів та едукаторів.

 

Навички візуального супроводу навчального процесу є важливими для кожного та кожної, хто працює у сфері формальної чи неформальної освіти або займається фасилітацією групових процесів. Здатність сприймати інформацію у текстовому вигляді є обмеженою, тому візуалізація навчальних матеріалів сприяє більш ефективному засвоєнню знань та загалом полегшує навчальні процеси.

Блокнот для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів і едукаторів “Can you draw it for me?” був розроблений тренерською групою “Іншої Освіти” у співпраці з молдавською організацією “EcoVisio”. Його ціль – не навчити малювати, але мотивувати почати малювати, зняти блок упереджень, що для цього потрібен винятковий талант. Блокнот має на меті мотивувати до малювання на навчальних заходах, додати впевненості виражати свої думки візуально та надати прикладні інструменти для цього і відкрити простір для розвитку базових навичок візуалізації. З ним можна працювати як з посібником, навчальним курсом, або просто тулкітом.

Блокнот існує в обмеженому накладі. Ознайомитись із демо-версією можна на сайті ГО “Інша Освіта”, а замовити собі власний примірник – на фейсбук-сторінці організації.

Довідка:

“Інша  Освіта” за формою – це громадська організація, яка працює над альтернативними освітніми розробками та займається менеджментом якості неформальної освіти задля того, аби таким чином зміцнювати все суспільство. Ми переконані, що демократичний інклюзивний простір для різних форм навчання не тільки допомагає кожному з нас розвиватися та добиватися більшого в житті. Завдяки різноманітному, цілісному та живому навчанню ми дозволяємо собі більше довіри (до себе та до інших) та більше та частіше об’єднуємося – задля посилення один одного та посилення наших громад.

Сайт: http://insha-osvita.org/

FB: https://www.facebook.com/inshaosvita


 

Останні публікації цього розділу:

«Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за листопад 2018 року

Правила укладання договорів і різниця між ними

Як визначити освітні потреби у своїй громаді. Поради експертки

Партисипативний досвід українських громад

Потреба в інноваціях і соціальне підприємництво

Боржник, заплати аліменти!!!