Навички візуалізації для едукаторів – “Can you draw it for me?”

Тренерська група "Іншої Освіти" розробила посібник для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів та едукаторів. Навички візуального супроводу навчального процесу є важливими для ...

Screenshot_187

Ната Єрьоменко

Тренерська група “Іншої Освіти” розробила посібник для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів та едукаторів.

 

Навички візуального супроводу навчального процесу є важливими для кожного та кожної, хто працює у сфері формальної чи неформальної освіти або займається фасилітацією групових процесів. Здатність сприймати інформацію у текстовому вигляді є обмеженою, тому візуалізація навчальних матеріалів сприяє більш ефективному засвоєнню знань та загалом полегшує навчальні процеси.

Блокнот для розвитку навичок візуалізації тренерів, фасилітаторів і едукаторів “Can you draw it for me?” був розроблений тренерською групою “Іншої Освіти” у співпраці з молдавською організацією “EcoVisio”. Його ціль – не навчити малювати, але мотивувати почати малювати, зняти блок упереджень, що для цього потрібен винятковий талант. Блокнот має на меті мотивувати до малювання на навчальних заходах, додати впевненості виражати свої думки візуально та надати прикладні інструменти для цього і відкрити простір для розвитку базових навичок візуалізації. З ним можна працювати як з посібником, навчальним курсом, або просто тулкітом.

Блокнот існує в обмеженому накладі. Ознайомитись із демо-версією можна на сайті ГО “Інша Освіта”, а замовити собі власний примірник – на фейсбук-сторінці організації.

Довідка:

“Інша  Освіта” за формою – це громадська організація, яка працює над альтернативними освітніми розробками та займається менеджментом якості неформальної освіти задля того, аби таким чином зміцнювати все суспільство. Ми переконані, що демократичний інклюзивний простір для різних форм навчання не тільки допомагає кожному з нас розвиватися та добиватися більшого в житті. Завдяки різноманітному, цілісному та живому навчанню ми дозволяємо собі більше довіри (до себе та до інших) та більше та частіше об’єднуємося – задля посилення один одного та посилення наших громад.

Сайт: http://insha-osvita.org/

FB: https://www.facebook.com/inshaosvita


 

Останні публікації цього розділу:

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО