Надання державної допомоги суб’єктам господарювання: роз’яснення для громад

Шановні представники громад, ви часто підтримуєте діяльність комунальних підприємств, надаючи їм кошти з місцевого бюджету. А чи знаєте ви, що у певних випадках маєте звітувати про таку допомогу?У ...

7dbca4740c421ff8345b154ce27e29cb

Громадський Простір

Шановні представники громад, ви часто підтримуєте діяльність комунальних підприємств, надаючи їм кошти з місцевого бюджету. А чи знаєте ви, що у певних випадках маєте звітувати про таку допомогу?

У роз’ясненні, сформованому експертами Програми DOBRE за підтримки Антимонопольного комітету:

  • які бувають форми державної допомоги;
  • куди і коли ви маєте звітувати;
  • порядок, форми та вимоги щодо подання інформації про чинну державну допомогу.

Майте на увазі, що АМКУ може вимагати повернення незаконної державної допомоги протягом 10 років з дня набрання чинності нормативно-правовим чи розпорядчим актом, на підставі якого надавалася така допомога.

Завантажити роз’яснення

Залишились питання? Працює гаряча лінія з питань державної допомоги за тел.: (044) 251-60-43 та надається технічна підтримка надавачам державної допомоги щодо подання повідомлень за тел.: (044) 594-68-07.

Всю додаткову інформацію щодо визначення належності до державної допомоги заходів з підтримки суб’єктів господарювання, критеріїв оцінки допустимості державної допомоги для конкуренції, порядку інформування АМКУ ви можете отримати на сайті АМКУ за посиланням та на Порталі державної допомоги.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Арешт банківських рахунків: що робити та як запобігти?

Досвід закриття шахт Чехії та України: чому нема приводу для оптимізму

Як в Україні розбудовують соціальне підприємництво: 5 кейсів

Вісник Інституту громадянського суспільства (липень 2021)

Чи можливо допомогти ОМС і при цьому не ускладнити собі життя? Коротко про участь представників Інституту громадянського суспільства у конкурсних комісіях та декларування

Як "чекнути" забудовника за допомогою відкритих даних?