Моніторинг процесу вступу України в ЄС в частині довкілля та зміни клімату

23 червня 2022 року Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС. Щоб приступити до етапу офіційних переговорів, Україна повинна виконати сім вимог із впровадження реформ, визначених Європейською ...

Додано:
racse

mockup-of-a-man-s-hands-holding-an-ipad-mini-2108-el1

racse

23 червня 2022 року Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС. Щоб приступити до етапу офіційних переговорів, Україна повинна виконати сім вимог із впровадження реформ, визначених Європейською Комісією. 

Майже за рік Україна прийняла 6 законів і планів, які наближають наше законодавство до законодавства ЄС у сфері довкілля і зміни клімату.  Попри це, в Аналітичному звіті щодо узгодженості законодавства України до acquis ЄС Європейська Комісія визначила підготовку України у сфері довкілля та зміни клімату як таку, що відповідає початковому рівню.

Моніторинг-03

Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” відслідковує виконання вимог для вступу України в ЄС у частині довкілля та зміни клімату. 

За посиланням https://bit.ly/3mUO6Mf Ви знайдете хронологію подій і рішень, а також прийняті закони, стратегії та плани для виконання Україною вимог Глави 27 «Довкілля і клімат».

 

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”  у межах проєкту «На шляху до членства в ЄС: завдання у сфері довкілля та зміни клімату».

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як створити простір безпеки та рівності: GESI-підхід у молодіжних центрах і просторах

Методичні рекомендації з відновлення територіальних громад

Виїзд дитини за кордон під час воєнного стану

Чи може переселенець працевлаштуватися за основним місцем роботи на новому місці?

Адаптація під час зміни місця проживання