МОМ опублікувала Світовий міграційний звіт-2018

Міжнародна організація з міграції (МОМ)  опублікувала деталізований звіт стосовно міграції у світі, який став вже дев’ятим таким звітом, починаючи з 2000 року. У звіті вміщені останні дані, ...

Migr-report

Громадський Простір

Міжнародна організація з міграції (МОМ)  опублікувала деталізований звіт стосовно міграції у світі, який став вже дев’ятим таким звітом, починаючи з 2000 року. У звіті вміщені останні дані, статистика та джерела, які можуть бути корисними для дослідження міграційних процесів та роботи над міграційною політикою. Це є особливо важливим з огляду на тенденцію до заанґажованості та неправдивості сучасних джерел інформації, як і недостатню кількість емпіричних даних.

Світова міграція, як соціальне явище, постає сьогодні як складне та мультиаспектне. У цілому сьогодні вона постає як легальна, незважаючи на негативні її сторони, спричинені недотриманням прав людини, військовими конфліктами, слабким рівнем можливостей для громадянина всередині тої чи іншої держави тощо.

Світовий міграційний звіт-2018 відрізняється тим, що фокусується на новому ряді проблем, яких не було у серії Cвітових міграційних звітів (The World Migration Report Series) раніше. Серед них:

  • розробка глобальних механізмів управління міжнародною міграцією
  • взаємозв’язок між міграцією та швидко змінюваними рівнями й типами транснаціональних зв’язків
  • становище мігранта у міграційному процесі
  • міграція та силовий екстремізм.

Окремий наголос зроблено на сучасній ролі медіа у країнах світу. Засоби масової інформації транслюють думки та позиції щодо міграції громадян, політиків, ба навіть цілих суспільств, а тому є важливими.

У  дослідженні враховується різноманіття аспектів, пов’язаних із різним рівнем управління всередині країн, різними типами ведення політики, роль державних та наднаціональних структур, часові варіації, якість ведення освітньої, соціальної та ін. політик у світі.

Читати Світовий міграційний звіт-2018 (англійською мовою)

Джерело: Європа без бар’єрів.


 

Останні публікації цього розділу:

З майдану на війну. Історія лейтенанта Віталія Максимкіна

Право на владу: як громадяни впливають на вирішення місцевих питань

Survival Kit для медійників у часи коронавірусу

Робота під PRESSом. Посібник для безпечної повсякденної роботи медійників

Все, що потрібно знати про Молодіжну Платформу сьогодні

5 років: Маленький ювілей з великими досягненнями