Молоді про пошук роботи: швидко і без дискримінації

Кожна п’ята молода людина в Україні не має постійної роботи, а з найбільшими труднощами стикається молодь до 24 років. Студенти часто жартують, що роботодавці шукають працівника до 30 років зі стажем ...

Додано:
Tymur Levchuk

Screen Shot 2019-01-21 at 3.01.35 PM

Tymur Levchuk

Кожна п’ята молода людина в Україні не має постійної роботи, а з найбільшими труднощами стикається молодь до 24 років. Студенти часто жартують, що роботодавці шукають працівника до 30 років зі стажем роботи 20 років, або ж готові взяти на роботу другокурсника, але вимагають постійної присутності в офісі (з 9 до 18).

Ірина Рубіс – генеральний директор бізнес/медіа бюро ekonomika+ та членкиня правління громадської організації “Точка опори ЮА” про буклет: 

«Аудиторія буклету – молодь. Але впевнена, що його прочитання було б корисно набагато більшому колу людей працездатного віку. І для себе, і для своїх дітей. Концентровано про головне. Про свої права та попередження їх порушення. Про можливості роботи і професійного саморозвитку, які доступні та різноманітні, дохідливо й просто про переваги та недоліки кожного варіанту. Буклет точно буде корисний для занурення заповзятливим старшим школярам і студентам, які вміють читати довгі тексти, а не тільки дивитися відеогіди».

То чи можна поєднувати роботу й навчання? Що може і не може вимагати роботодавець? Що таке дискримінація під час пошуку роботи і як її розпізнати? А що робити далі? Як розібратись в складних законах про працю, щоб вони допомогли, а не заплутали ще більше? І головне – де і як шукати роботу – про все це ти дізнаєшся в цьому короткому посібнику.

Дана публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Global Youth Empowerment Fund в рамках реалізації проекту «Empowering youth in the regions of Ukraine» 2018-2019.


Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

Активізм-2020: моніторингова доповідь щодо переслідувань активістів і правозахисників

Порядок визнання батьківства

Заробляти та реалізувати себе. Історії випускників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

Як неприбуткова організація може заробляти?

Публічні закупівлі - посібник для замовників

Посібник зі співробітництва ОТГ у сфері адміністративних послуг