Методика моніторингу ЦНАП

Центр політико-правових реформ представляє Методику моніторингу функціонування Центрів надання адміністративних послуг. Метою моніторингу є оцінювання стану ЦНАП на відповідність вимогам Закону «Про ...

ЦНАП

Громадський Простір

Центр політико-правових реформ представляє Методику моніторингу функціонування Центрів надання адміністративних послуг. Метою моніторингу є оцінювання стану ЦНАП на відповідність вимогам Закону «Про адміністративні послуги» та концепції «універсаму послуг».

Дану Методику було створено восени 2013 р. для обстеження ЦНАП м. Києва та інших міст України. Її було апробовано у ЦНАП п’яти районів м. Києва, а також у п’ятнадцятьох ЦНАП у містах Заходу, Півночі, Центру України. За результатами моніторингу Методику було доопрацьовано й уточнено.

Методика розроблялася Центром політико-правових реформ спільно з Центром досліджень місцевого самоврядування / Центром інформаційного консалтингу (Львів), Фондом місцевої демократії (Харків), а також Центром підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) – у рамках проектів: «Підвищення якості адміністративних послуг через посилення впливу громадянського суспільства на публічну політику у цій сфері» (2013-2014, за фінансової підтримки Європейського Союзу) та «Моніторинг центрів надання адміністративних послуг у містах України» (вересень 2013 – квітень 2014, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»).

Скачати методику

Джерело : ЦППР

Додатки : Методика ( metoduka.doc, 246 Kb )


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади