Методична розробка тренінгових занять Просвітницька програма Майстерня майбутнього

У збірці представлено програму тренінгових занять, спрямованих на формування в учасників ринкового мислення, та спонукання рухати економічні реформи і розбудовувати демократичне суспільство.Сьогодні ...

Додано:
tviisvit

Майстерня майбутнього

tviisvit

У збірці представлено програму тренінгових занять, спрямованих на формування в учасників ринкового мислення, та спонукання рухати економічні реформи і розбудовувати демократичне суспільство.

Сьогодні Україна – це держава з ринковою економікою, що потребує від системи освіти та громадських організацій відповідних механізмів навчання та виховання обізнаної, економічно грамотної, мобільної та здатної до активної діяльності в сучасному соціально-економічному просторі молоді. Нові виклики суспільства, перед якими постає сьогодні наша країна, система освіти, громадські організації пов’язані з такими для молодого покоління аспектами, як: вміння орієнтуватись у повсякденному громадському та економічному житті, вибір майбутньої професії, планування власного бюджету та витрат, орієнтування на ринку товарів та послуг.

Зазавичай, деяким молодим людям все важче визначитися з майбутньою професією, організувати свій бізнес, відстояти власні права.

Динаміка сучасного ринку праці, високий рівень безробіття вимагають фахової допомоги у професійній підтримці не тільки особам, котрі шукають роботу але, перед усім молодим людям – учням, які готуються до активного входу на відкритий ринок праці, і є молодими громадянами демократичної країни. Проте, на шляху до цього існують певні проблеми, одна з них: нестача досвіду та навичок активної споживчої та громадянської поведінки. Зміст просвітницької програми професійної активності та підприємливості «Майстерня майбутнього» спрямований на надання учням знань та вмінь робити свій споживчий вибір, інформування про споживчі права, допомогу у життєвому та професійному самоствердженні. Програма побудована на засадах споживчої та громадянської освіти, як способу боротьби з бідністю, корупцією та зміцнення основ і цінностей демократії.

Читати: Методична розробка тренінгових занять Просвітницька програма Майстерня майбутнього.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Дослідження у сфері ВІЛ/СНІД в Україні за 2021 рік

Як отримати субсидію у 2021 році

Цикл історій про хелперів. Ольга Ольшанська: Не можу розчаруватися у тому, що роблю з задоволенням

Стріт-арт у деталях: чому це мистецтво?

Громадянин світу від народження: неповторність кожної дитини крізь призму її прав

Як жінки підтримують проєкти через краудфандинг?