Мережі благодійних організацій: створення цінностей, популяризації та колективного впливу

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. ...

metodychka-fotka

Громадський Простір

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. Замовником роботи є всесвітня мережа грантодавців WINGS.

Ця робота вперше побачила світ у квітні 2019 році, власне тоді УФБ прийняв рішення обов’язково її перекласти. Адже запит неприбуткових організацій України на інфраструктуру та мережування – великий. На жаль, теоретичне підґрунтя цих процесів все ще потребує глибшого вивчення. 

Ця робота буде цікава не тільки тим, хто працює у мережах та асоціаціях чи планує їх створити. Ця робота проникає у суть співпраці взагалі. Лаконічно, наочно та дохідливо роз’яснює цінності, підстави та напрямки розвитку співпраці, як всередині сектору благодійності, так і міжсекторальної.

Український форум благодійників – інфраструктура української благодійності. УФБ — та сама мережа, про яку йдеться у роботі. Тому якщо у вас виникли питання, ідеї, співпраці чи думки, якими б ви хотіли поділитися, пишіть нам.

 

Читати тут: Мережі благодійних організацій.

 

Джерело: УФБ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Територіальна ідентичність та символіка простору в контексті російської агресії в Україні

Публічний звіт Спілки "Громадські ініціативи України" за 2021 рік

Стійкі та гнучкі

Як діяти представникам ОМС, якщо внаслідок бойових дій пошкоджені інфраструктурні об’єкти?

Простій: оголошувати не можна працювати. Де поставити кому?

Власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа (токен) втрачений або скомпроментований? Пояснюємо, що має зробити керівник