Мережі благодійних організацій: створення цінностей, популяризації та колективного впливу

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. ...

metodychka-fotka

Громадський Простір

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. Замовником роботи є всесвітня мережа грантодавців WINGS.

Ця робота вперше побачила світ у квітні 2019 році, власне тоді УФБ прийняв рішення обов’язково її перекласти. Адже запит неприбуткових організацій України на інфраструктуру та мережування – великий. На жаль, теоретичне підґрунтя цих процесів все ще потребує глибшого вивчення. 

Ця робота буде цікава не тільки тим, хто працює у мережах та асоціаціях чи планує їх створити. Ця робота проникає у суть співпраці взагалі. Лаконічно, наочно та дохідливо роз’яснює цінності, підстави та напрямки розвитку співпраці, як всередині сектору благодійності, так і міжсекторальної.

Український форум благодійників – інфраструктура української благодійності. УФБ — та сама мережа, про яку йдеться у роботі. Тому якщо у вас виникли питання, ідеї, співпраці чи думки, якими б ви хотіли поділитися, пишіть нам.

 

Читати тут: Мережі благодійних організацій.

 

Джерело: УФБ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як покращити доступ МСП в Україні до фінансових ресурсів ЄС під час пандемічної кризи

Підводні камені модерації онлайн-заходів

Як протидіяти фейкам: три поради на щодень

Посібник Ради Європи «Демократичне врядування в школах»

Щодо спрямування коштів на організацію онлайн-навчання для закладів загальної середньої освіти

Проект Закону України «Про освіту дорослих». Що він НЕ ДАЄ закладам післядипломної педагогічної освіти?