Мережі благодійних організацій: створення цінностей, популяризації та колективного впливу

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. ...

metodychka-fotka

Громадський Простір

Авторкою роботи “Мережі благодійних організацій” є Філіз Бікмен, магістр організаційної психології Колумбійського університету (США), експерт в організаційному розвитку та управлінні змінами. Замовником роботи є всесвітня мережа грантодавців WINGS.

Ця робота вперше побачила світ у квітні 2019 році, власне тоді УФБ прийняв рішення обов’язково її перекласти. Адже запит неприбуткових організацій України на інфраструктуру та мережування – великий. На жаль, теоретичне підґрунтя цих процесів все ще потребує глибшого вивчення. 

Ця робота буде цікава не тільки тим, хто працює у мережах та асоціаціях чи планує їх створити. Ця робота проникає у суть співпраці взагалі. Лаконічно, наочно та дохідливо роз’яснює цінності, підстави та напрямки розвитку співпраці, як всередині сектору благодійності, так і міжсекторальної.

Український форум благодійників – інфраструктура української благодійності. УФБ — та сама мережа, про яку йдеться у роботі. Тому якщо у вас виникли питання, ідеї, співпраці чи думки, якими б ви хотіли поділитися, пишіть нам.

 

Читати тут: Мережі благодійних організацій.

 

Джерело: УФБ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громадянин світу від народження: неповторність кожної дитини крізь призму її прав

Як жінки підтримують проєкти через краудфандинг?

Лайфхаки пристосування міста до зміни клімату

Успішні приклади впровадження РЕЧВ на підприємствах України (Вінничина)

Результати моніторингу порушень цифрових прав в Україні за серпень 2021 року

Онлайн версія мандрівки «Стежками предків», або як молодь зі Львова популяризує історію