Медична допомога населенню

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує знайомство з галузевим модулем "Основи громадського здоров'я".Запрошуємо до перегляду відео на ...

Додано:
Kvitka

pexels-karolina-grabowska-4210611

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує знайомство з галузевим модулем “Основи громадського здоров’я”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Медична допомога населенню

В даному відео Ви дізнаєтесь:

В умовах реформування охорони здоров’я України змінюються підходи до надання медичної допомоги, модернізуються методи і засоби діагностики та лікування, незмінними є засади превентивної медицини.

Тож, в цьому відео ми проаналізуємо роль неурядових організацій в забезпеченні виконання медичних гарантій, поговоримо про пакети медичних гарантій, про базис медичного декларування, познайомимося з засадами превентивної медицини, можливостями клінічних досліджень та унікальними діджитал технологіями в медицині України: електроними направленнями, рецептами та лікарняними листами, а також з новою для України практикою трансплантології.

 

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Мережа робочих груп Великої Новосілки: об'єднані волонтерством, релокацією та новими викликами

Посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси»

Порадник із захисту суспільних інтересів

Шлях до миру: через перемогу і перехідне правосуддя

Підтримка тих, хто підтримує

5 порад від випускників інтернатів: як підтримати дітей і чому не варто везти купу подарунків у заклади