Матеріали круглого столу “Перехід до цифрового мислення: локальний вимір”

Перехід до цифрового мислення: локальний вимір. Матеріали круглого столу. – Інститут соціокультурного менеджменту. Кропивницький. 2020. 20 с.2020 рік можна назвати проривом в аспектах діджитал ...

Додано:
ІСКМ

Матеріали круглого столу_Перехід до цифрового мислення_ локальний вимір_ІСКМ_2020

ІСКМ

Перехід до цифрового мислення: локальний вимір. Матеріали круглого столу. – Інститут соціокультурного менеджменту. Кропивницький. 2020. 20 с.

2020 рік можна назвати проривом в аспектах діджитал розвитку в Україні. Карантинні обмеження спричинили реорганізацію буденності, звичної раніше діяльності офлайн на новий орієнтир – онлайн. 30 липня 2020 року Інститутом соціокультурного менеджменту було проведено круглий стіл «Перехід до цифрового мислення: локальний вимір»*. Зміст обговорення зачепив різні сфери трансформації діяльності, зокрема, в громадському секторі, середній та вищій освіті, медійному просторі, архівній та політичній справах.

*Захід було проведено в рамках проєкту ІСКМ «Перехід до цифрового мислення», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Підготовка видання здійснена в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S.Government.

Завантажити: Матеріали круглого столу_Перехід до цифрового мислення_ локальний вимір_ІСКМ_2020


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

На невидимому фронті у Дніпрі: як діє ГО «Кризова психологічна допомога в м. Дніпро та області»

Культурні фестивалі для ОГС: ігнорувати не можна долучатися

Розширення 2004: політика згуртованості через 20 років

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їхніх сімей

БУР: створюючи простори відбудови, руйнуючи межі

Порятунок «хранителів» коду нації або як під обстрілами вивозили музей Шаповала