Матеріали конференції «Реформа децентралізації: досвід, перспективи і значення для сталого розвитку територіальних громад»

Конференцію «Реформа децентралізації: досвід, перспективи і значення для сталого розвитку територіальних громад» було проведено з 15 по 17 березня 2018 року в м.Кропивницький Інститутом ...

Додано:
ІСКМ

ISCM_conference

ІСКМ

Конференцію «Реформа децентралізації: досвід, перспективи і значення для сталого розвитку територіальних громад» було проведено з 15 по 17 березня 2018 року в м.Кропивницький Інститутом соціокультурного менеджменту (ІСКМ) в рамках проекту «Інформаційна підтримка реформування місцевого самоврядування», що реалізувався за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проекту «Просування реформ в регіони», що виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) у співпраці з «Європейською правдою».

За результатами заходу було підготовлено збірку матеріалів конференції Інституту соціокультурного менеджменту «Реформа децентралізації: досвід, перспективи і значення для сталого розвитку територіальних громад».

На конференції було розглянуто наступні питання:

  • Децентралізація на Кіровоградщині: можливості та виклики;
  • Роль закладів культури в умовах децентралізації;
  • Як навчитись домовлятися, використовуючи відновний підхід;
  • Розвиток громадських ініціатив в епоху діджиталізації;
  • Методологія залучення громадських активістів до процесу планування розвитку ОТГ.

Матеріали конференції стануть у нагоді громадським активістам, працівникам закладів культури, посадовцям органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, а також усім небайдужим до процесу децентралізації, вирішення соціальних проблем та покращення життя територіальних громад.

Завантажити видання Матеріали конференції Інституту соціокультурного менеджменту «Реформа децентралізації: досвід, перспективи і значення для сталого розвитку територіальних громад»


Тематика публікації:                                    

Останні публікації цього розділу:

На невидимому фронті у Дніпрі: як діє ГО «Кризова психологічна допомога в м. Дніпро та області»

Культурні фестивалі для ОГС: ігнорувати не можна долучатися

Розширення 2004: політика згуртованості через 20 років

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їхніх сімей

БУР: створюючи простори відбудови, руйнуючи межі

Порятунок «хранителів» коду нації або як під обстрілами вивозили музей Шаповала