Комунікація і криза: як громадам протистояти викликам і успішно діяти в період кризи (посібник)

Посібник розповідає про різні кризи, які бувають у сучасному світі, та правила, якими варто керуватися для успішної антикризової комунікації. Авторка також розповідає про уміння керувати проблемами й ...

Додано:
Olha Tkachenko

DSC_0260-min

Olha Tkachenko

Посібник розповідає про різні кризи, які бувають у сучасному світі, та правила, якими варто керуватися для успішної антикризової комунікації. Авторка також розповідає про уміння керувати проблемами й комунікувати в хаосі подій та One voice в комунікаціях і його особлива роль під час кризи. Розкриваються питання дії як на початку кризи, під час її розгортання, так і на фініші, а також робота на випередження – як передбачити дії для наступних криз. У посібнику є практичні алгоритми антикризових комунікацій та приклади написання комунікаційних стратегій громади.

Авторка – медіаконсультантка та експертка з комунікацій вищого політичного рівня Лариса Мудрак – поєднала у посібнику кейси та досвід різних територіальних громад України й новітні бачення та підходи до антикризових комунікацій провідних західних науковців. Таке поєднання новітніх методик і знань про сутність кризових явищ у сучасному світі буде корисним як фахівцям місцевого самоврядування, так і широкому колу читачів.

Завантажити посібник

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020 Програма розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області