Інформаційна пам’ятка для внутрішніх переселенців

Для внутрішньо переміщених осіб підготовлено практичну інформаційну пам’ятку, яка містить 20 актуальних консультацій з питань внутрішніх переселенців. Пам’ятку видано Одеською обласною організацією ...

лого-ООО-КВУ

ООО ВГО КВУ

Для внутрішньо переміщених осіб підготовлено практичну інформаційну пам’ятку, яка містить 20 актуальних консультацій з питань внутрішніх переселенців. Пам’ятку видано Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” в друкованому та електронному варіанті, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії. 

Інформаційна пам’ятка адресована внутрішньо переміщеним особам (ВПО, внутрішні переселенці) та містить 20 актуальних правових консультацій з різних проблем, які торкаються цієї вразливої категорії населення.

Зокрема, пам’ятка містить консультації з наступних питань:

Хто такі внутрішньо переміщені особи?; Як переселенцю стати на облік?; Як переселенцю отримати щомісячну адресну допомогу?; Які особливості надання ВПО одноразової  грошової  допомоги?; Чи передбачена переселенцям допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності?; Який порядок відновлення втрачених документів для ВПО?; Яким чином внутрішньо переміщена особа може отримати статус безробітного?; Як повернути не отриману у зоні АТО зарплатню?; Які умови відновлення втраченого виконавчого провадження?; Чи правомірне нарахування пені за кредитними договорами?; Чи встановлено особливий порядок вступу до спадщини в зоні проведення АТО?; Яким чином ВПО можуть оскаржити рішення, дії (бездіяльність) державного органу і його посадових осіб?; Як переселенцям можна зареєструвати чи розірвати шлюб?; Як офіційно зареєструвати народження та смерть жителям зони АТО та окупованого Криму?; Як ВПО продовжити виплату пенсії за місцем фактичного перебування (проживання)?; Які особливості оформлення перепустки для в’їзду і виїзду із зони АТО?; Як отримати компенсацію за зруйноване житло у зоні АТО?; Які права в галузі освіти має внутрішньо переміщена особа?; Як відновити судову справу, яку неможливо витребувати з непідконтрольних Україні територій?; Куди звертатись переселенцям за допомогою у вирішенні першочергових проблем?

ПАМ’ЯТКА

Видання здійснено в рамках ініціативи «Безоплатна правова допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука рівних можливостей», яка реалізується Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії. 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?