Громадська організація як система

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем "Планування та організація роботи громадської організації".Запрошуємо до ...

Додано:
Kvitka

pexels-andrea-piacquadio-3756681

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Планування та організація роботи громадської організації”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Громадська організація як система”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

Як виникає ідея створення громадської організації? Для чого неформальне об’єднання людей, які хочуть допомогти суспільству, перетворювати на формальну організацію? Як побудувати ефективну систему такої організації?

У цьому відео ми детально розглянемо етапи створення громадської організації, яким чином налагодити ефективну взаємодію між різними елементами такого об’єднання; навіщо і як формувати місію та бачення організації, а також як правильно ставити спільні цілі.

https://youtu.be/FmyfiXbwcgI

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Мережа робочих груп Великої Новосілки: об'єднані волонтерством, релокацією та новими викликами

Посібник «Хаби в Україні: мета, формати, ресурси»

Порадник із захисту суспільних інтересів

Шлях до миру: через перемогу і перехідне правосуддя

Підтримка тих, хто підтримує

5 порад від випускників інтернатів: як підтримати дітей і чому не варто везти купу подарунків у заклади