Громадська організація як система

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем "Планування та організація роботи громадської організації".Запрошуємо до ...

Додано:
Kvitka

pexels-andrea-piacquadio-3756681

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Планування та організація роботи громадської організації”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Громадська організація як система”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

Як виникає ідея створення громадської організації? Для чого неформальне об’єднання людей, які хочуть допомогти суспільству, перетворювати на формальну організацію? Як побудувати ефективну систему такої організації?

У цьому відео ми детально розглянемо етапи створення громадської організації, яким чином налагодити ефективну взаємодію між різними елементами такого об’єднання; навіщо і як формувати місію та бачення організації, а також як правильно ставити спільні цілі.

https://youtu.be/FmyfiXbwcgI

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді