Грант-менеджмент: просто про складне

Посібник адресовано спеціалістам з грантрайтингу та фандрайзингу, проєктним менеджерам, громадським активістам, представникам органів місцевого самоврядування, державним службовцям, науковцям та ...

Додано:
Kateryna Nahirska

титулка

Kateryna Nahirska

Посібник адресовано спеціалістам з грантрайтингу та фандрайзингу, проєктним менеджерам, громадським активістам, представникам органів місцевого самоврядування, державним службовцям, науковцям та експертам усіх сфер діяльності (для поширення ідей, досвіду та натхнення тим хто “в темі” і початківцям).

Автор посібника – Катерина Нагірська, к.е.н., доцент Луцького національного технічного університету, спеціаліст з фандрайзингу та грантового менеджменту ВОГО “Перспективи Волині” (м. Луцьк).

Посібник підготовлено за результатами вивчення автором теорії та практики онлайн-курсу «Управління грантовими проєктами» від Європейської Освітньої Академії “Фундація VCC” та консультування з експертами:

Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) – голова правління «Фундація розвитку Центральної та Східної Європи»; експерт з питань євроінтеграції України; власник консалтингової компанії “MOST BIZNESU”; сертифікований менеджер у галузі управління проєктами і програмами в рамках методологій PRINCE2 та MSP (м. Люблін, Польща);

Олеся Будко – менеджер проєктів “Агентство розвитку Дніпра” Дніпровської міської ради»; менеджер проєктів “Poland Prize Hub”; cертифікований тренер з управління грантовими проєктами міжнародною системою VCC (м. Дніпро).

Зміст, думки, практичні рекомендації, викладені у посібнику є виключною думкою автора і не обов’язково відображають офіційну позицію і погляди Програми та Європейського Союзу. 

Посібник доступний за посиланням Грант-менеджмент: просто про складне, 2022 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області